Domů Profil prodejce mramira
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Olomouc, ČR
  • 911 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (157) 100%
Nadšenci: 254
Aktivita: aktivní
Prodáno: 911
Registrace: 11.2.2009
Město: Olomouc
Stát: ČR

mramira

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Na Fler jsem se dostala úplně náhodou a jelikož mám velice ráda ruční práce a ráda zkouším nové věci, tak jsem si zde založila obchůdek. V té době jsem byla na mateřské dovolené a proto jsem měla dost času věnovat se tvorbě. Mám velice ráda ruční práce, ráda zkouším nové věci, je to pro mě relaxování a odpoutání se od dnešního uspěchaného světa. Pokud byste v mém obchůdku nenašli co hledáte, můžete mi zkusit napsat svou představu a pokud to bude v mých silách, určitě se domluvíme a mohu se pokusit vám to vyrobit.

Kromě tvorby se věnuji převážně kamínkům. To je moje vášeň. Kamínky také prodávám na svém profilu https://www.fler.cz/mramira-mineraly-material. Prodávám převážně kabošony, minerální zlomky, surové kameny, apod. 

     
     

Zde na mém profilu najdete převážně šperky. Vyrábím šperky hlavně z minerálů, cínované, ketlované, atd....


      

      

     

     

     

     

Vyrábím i přívěsky na mobil, které zde také najdete.

 

    

    

Můžete také navštívit můj další profil moderní domov. Zde najdete hlavně obrazy a doplňky do bytu - energetické, s andílky, moderní, abstrakce i dětské. Dále zde budou doplňky z betony, růzmé dekorace. Najdete zde také polštářky apod.....

   

     

TOPlist

 

   

 

1. Úvodní ustanovení

1.1 Tyto obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Mramira. Prodejcem je Miroslava Mráčková IČO 43994164. Podmínky blíže upřesňují práva a povinnosti prodávajícího, provozovatele obchodu - www.fler.cz/mramira a kupujícího. Odesláním objednávky kupující uzavírá s prodávajícím kupní smlouvu a stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a s reklamačním řádem, a také, že s nimi souhlasí.

2. Uzavření kupní smlouvy (objednávka)
2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.
2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení
informován vnitřní poštou, nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.
2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v
doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může prodávající objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.
2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou, nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.
2.5 Prodávající má právo ve vyjímečných případech objednávku odmítnout.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).
3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele (zákazníka) nebo pro jeho osobu.
3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně
prodávajícího (např. vnitřní poštou).
3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených
užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při
přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.
3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena bez zbytečných průtahů, nejpozději však do 30ti pracovních dnů po navrácení zboží prodávajícímu, a to na účet ze kterého platba přišla (případně dle domluvy).
3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k
prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.
4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.
4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura, která je přiložena i fyzicky ke zboží. Kupující má možnost si ji i sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.
4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním,
případně poničené nevhodným zacházením či pokud při vystavení vlhkému prostředí zrezne.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na uvedené číslo účtu v objednávce. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby, nejpozději do pěti pracovních dnů, případně individuálně dle dodací lhůty, která je uvedena u každého zboží nebo dle domluvy s kupujícím.
5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako cenný balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.
5.3.Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní i fakturační adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
5.4. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího před odesláním balíku. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné dle velikosti objednávky za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.
5.5. Okamžikem předání balíku k přepravě,  přebírá odpovědnost za škodu kupující.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje, které obdržel od nakupujícího, jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity. Ochrana osobních údajů se řídí dále zákonem č. 101/2002 Sb.

 

Tyto obchodní podmínky nabývají účinnosti od 1. ledna 2014.

 
Způsob dopravy
Zboží posílám českou poštou,jako doporučený balík.Posílám i do zahraničí,ceny jsou přibližně 120,- - 160,- Kč,ale cenu upřesním podle váhy balíčku a místo doručení.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od mramira

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--