Profil uživatele
návraty
Prodávající
Česká republika
Registrace: 22.8.2016

Je to už nějaký čas, co jsem zde na Fleru vedle svých šperků (pod profilem tucne) začala nabízet i rozličné věci z dob minulých (letokruhy). Letokruhy se za tři roky rozrostly, za což vám – všem zákazníkům, ale i náhodným kolemjdoucím, kteří občas nakouknou, mnohokrát děkuji.

S rozrůstajícím se spektrem i počtem nabízených věci však cítím potřebu dát své nabídce větší řád a trochu ji zpřehlednit. Mým cílem do budoucna je na tento profil přesunout především nabídku knih, časopisů, starých tisků a také porcelánu a věcí z domácností. Tuto nabídku bych chtěla především členěním více zpřehlednit, ale samozřejmě nepůjde jen o pouhé přeskupování, i zde v návratech se můžete těšit na nabídku dalších nově vložených věcí z výše uvedených oborů.

Pokud budete objednávat zároveň z obchodu letokruhy a návraty, fakturační údaje u obou profilů budou rozlišné, ale samozřejmě se můžeme domluvit na zaslání věcí v jednom balíku za jedno poštovné. Potřebné informace ohledně tohoto sloučení vždy domluvíme vnitřní poštou.

I zde se pro vás budu snažit vybírat zajímavé nostalgické kousky, vše fotit i popisovat dle nejlepšího svědomí a budu doufat, že vás některé z těchto věcí budou příjemně vracet do minulosti.

Zásilky v rámci ČR odesílám službami Zásilkovna, PPL nebo Česká pošta.

Službu Zásilkovna za 75,- Kč lze využít při váze balíčku (celková váha s obalem) do 5 kg, do délky jedné strany balíčku max. 70 cm a součtu tří stran max. 120 cm. Nelze posílat Křehké zboží.

Službu PPL za 120,- Kč lze využít do 30 kg váhy balíčku, pokud to dovoluje povaha zakoupeného zboží.

Službu ČP Doporučený dopis za 76,- Kč lze využít do váhy 2 kg obálky, nepřesahuje-li výška obálky 5 cm a cena objednávky 850,- Kč.

Službu ČP Doporučený balík od 150,- Kč výše ze využít do váhy 2 kg balíku,  a ceny objednávky 850,- Kč.

Službu ČP Balík do ruky od 150,- výše lze využít pro balíky vyšší ceny či váhy (do 30 kg), pro křehké zboží,  k základní ceně se v případě potřeby připočítává příplatek za Křehké.

Zásilky na Slovensko a do zemí EU mohu zasílat výše zmíněnými službami (Zásilkovna, PPL nebo Česká pošta), výše poštovného a způsob přepravy bude vždy stanovena na základě konkrétní objednávky při jejím přijetí (samozřejmě se lze dotázat zprávou před objednáním).

Preferovanou službu si zákazník může zvolit při zadávání objednávky, avšak výše přepravného se může zvýšit dle celkové váhy, velikosti balíku a povahy zboží. V takovém případě prodejce poštovné upraví při přijetí objednávky. Prodávající si také vyhrazuje právo zvolit jinou službu než zákazník preferoval u vytvoření objednávky, pokud výsledná objednávka svou povahou nevyhovuje zákazníkem zadané službě (velikost, nutnost pojištění, či nutnost zaslat jako Křehké). Zákazník bude o takovéto změně vždy u objednávky prodávajícím informován.

 

 

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

  1.  Úvodní ustanovení

1.1. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce návraty (www.fler.cz/navraty). Zasláním objednávky kupující potvrzuje, že četl Obchodní podmínky a souhlasí s nimi.

2. Kupní smlouva a platební podmínky

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím. O potvrzení objednávky prodávajícím je kupující
informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou.

2.2. Platbu provede nakupující předem bezhotovostní cestou na uvedený účet. Pro zákazníky ze zahraničí je k dispozici účet u FIO banky.

2.3. O odeslání zboží je kupující informován vnitřní
poštou.

2.4.  Prodejce je ke každé objednávce povinen vystavit fakturu. V případě výrobků z drahých kovů musí faktura obsahovat i údaje, stanovené Puncovním zákonem.

3. Odeslání a převzetí zboží

3.1. Prodávající se zavazuje zaslat zboží na adresu uvedenou kupujícím ode dne přijetí platby nejpozději do sedmi pracovních (ale bude se dle možnosti snažit co nejdříve).

3.2. Zboží je vždy dle charakteru řádně zabalené a je odesíláno Českou poštou nebo přes službu Zásilkovna nebo službu PPL. Preferovanou službu si zákazník může zvolit při zadávání objednávky, avšak výše přepravného se může zvýšit dle celkové váhy, velikosti a povahy výsledného balíku. V takovém případě prodejce poštovné upraví při přijetí objednávky. Prodávající si také vyhrazuje právo zvolit jinou službu než zákazník preferoval u vytvoření objednávky, pokud výsledná objednávka svou povahou nevyhovuje zákazníkem zadané službě (velikost, nutnost pojištění, či nutnost zaslat jako Křehké). Zákazník bude o takovéto změně vždy u objednávky prodávajícím informován.

3.3. Nakupující je  povinen balík zkontrolovat a v případě viditelného poškození na místě reklamovat u České pošty.


 4.Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

4.1.  Kupující má v souladu s Občanským zákoníkem právo zboží do čtrnácti dnů od jeho převzetí vrátit zpět prodejci. 

4.2. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně
prodávajícího (např. vnitřní poštou).

4.3. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených
užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při
přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.


4.4. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží
prodávajícímu.

4.5. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k
prodávajícímu hradí kupující.


5. Reklamace


5.1. Veškeré nabízené zboží je použité a je nabízeno bez záruky. Prodávající odpovídá pouze za vady, které měla věc v momentě jejího převzetí nakupujícím. Prodávající neodpovídá za vady věci, které byly způsobeny jejím užíváním či dlouhodobým uložením.

Pravý stav prodávaných předmětů popisuji u každého zboží co nejpřesněji, v případě nejasností či potřeby doplňujících informací a fotek mě prosím kontaktujte vnitřní poštou před případnou objednávkou.


6. Ochrana osobních údajů


6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou
považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou
zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.


Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2018.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
697315
9.2.2018 Nově přidány další způsoby přepravy, více informací pro zvolení optimální přepravy najdete zde:
https://www.fler.cz/navra...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím