Domů Profil prodejce tucne
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Zlínský kraj, ČR
  • 2491 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (740) 100%
Nadšenci: 2509
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2491
Registrace: 7.8.2008
Město: Zlínský kraj
Stát: ČR

tucne

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

K všelijakému výtvarnému tvoření jsem měla vždy blízko a protože to pro mne bylo více než koníčkem, vystudovala jsem Střední školu uměleckých řemesel v Brně a Pedagogickou fakultu MU Brno s aprobací český jazyk a výtvarná výchova s tím, že bych chtěla výtvarnou činnost nejen provozovat, ale i učit. Učení v lavicích jsem si také nějakou dobu zkoušela, ale život mě zavál trošku jinam...

S výrobou šperků jsem začala před několika lety, zkoušela jsem různé techniky, z malování skleněných přívěšků jsem postupně přešla na skleněné korálky - zprvu hlavně šité.  Postupně jsem zjišťovala, že drát je mi mnohem bližší a podle vlastností nad měděnými, stříbrnými, železnými a jinými dráty vyhrál drát nerezový, z kterého tvořím nejradši. Doplňuji ho hlavně různými kameny, ale občas ještě sáhnu po vinutých perlích nebo mačkaných skleněných korálcích.

Na práci s dráty mne baví především to, že drát skýtá neuvěřitelné možnosti různorodého zpracování, přitom se však musíte jasně řídit určitými pravidly práce s ním. Kvalitní nerezový drát, který používám, pak dělá ve spojení s kameny šperk téměř nesmrtelným - pří běžném užívání šperk nijak nezmění svůj vzhled ani za dlouhou dobu.

Nejvíce mne baví výroba náhrdelníků s přívěsky z rozličných kamenů. Baví mě vymýšlet, jak kámen originálně i efektivně uchytit, aby zpracování bylo neotřelé, ale zároveň praktické pro nošení.Důležitá je pro mne originalita, kvalitní a praktické zpracování. Aby výsledný šperk poutal pozornost, ale zároveň byl pohodlně nositelný.


Děkuji vám za nahlédnutí a budu ráda, když se zas někdy přijdete podívat, co je u mne nového.

Pokud se chcete dozvědět něco více o mně , můžete si zde přečíst rozhovor se mnou.

tucne

 

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od tucne

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--