Domů Profil prodejce letokruhy
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Zlínský kraj, ČR
  • 20436 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (3020) 100%
Nadšenci: 1781
Aktivita: aktivní
Prodáno: 20436
Registrace: 22.4.2013
Město: Zlínský kraj
Stát: ČR

letokruhy

/ Prodávající
Novinky
697314
9.2.2018 Nově přidány další způsoby přepravy, více informací pro zvolení optimální přepravy najdete zde:
https://www.fler.cz/letok...

Vítám vás na místě, kde bych vám chtěla nabídnout, ať už třeba jen k pozastavení a zavzpomínání, rozličné věci z let minulých. Některé jsou z dob nedávných, jiné pamatují už několikátou generaci. Najdete zde předměty různého druhu  - od maličkostí až po kousky zajímavější či letitější.

Není tomu tak dávno, co já sama jsem kolem těchto věcí s minulostí chodila docela chladně bez většího povšimnutí, neuměla jsem je docenit. Pak se to ale najednou pozvolna začlo měnit a od té doby propadám jejich kouzlu a tušeným příběhům čím dál víc.

Zatím jsem spíše nadšený obdivovatel a hledač malých pokladů, takže ne u všech předmětů vím či dokážu určit přesný věk nebo další informace. Budu se ale snažit uvádět popis dle nejlepšího svědomí, případně si neváhejte napsat o více fotek.

Pro prodej věcí z drahých kovů (především štříbrné šperky) jsem řádně registrovaná na Puncovním úřadě, u každého takového zboží uvádím jeho ryzost a váhu, přehled platných puncovních značek najdete zde.

Pokud se chcete dozvědět něco více o mně a mé výrobě šperků, můžete si zde přečíst rozhovor se mnou.

Část zboží z profilu "letokruhy" najdete nově přesunuto na profil "návraty". Na obou profilech se i nadále můžete těšit na nové zboží!

Pokud budete objednávat zároveň z obchodu letokruhy a návraty,fakturační údaje u obou profilů budou rozlišné, ale samozřejmě se můžeme domluvit na zaslání věcí v jednom balíku za jedno poštovné. Potřebné věci ohledně tohoto sloučení vždy domluvíme vnitřní poštou.

 

Zboží bude odesláno do sedmi pracovních dní po přijetí platby.

Zásilky v rámci ČR odesílám službami Zásilkovna, PPL nebo Česká pošta.

 

Zásilky na Slovensko a do zemí EU mohu zasílat výše zmíněnými službami (Zásilkovna, PPL nebo Česká pošta), výše poštovného a způsob přepravy bude vždy stanovena na základě konkrétní objednávky při jejím přijetí (samozřejmě se lze dotázat zprávou před objednáním).

Preferovanou službu si zákazník může zvolit při zadávání objednávky, avšak výše přepravného se může zvýšit dle celkové váhy, velikosti balíku a povahy zboží. V takovém případě prodejce poštovné upraví při přijetí objednávky. Prodávající si také vyhrazuje právo zvolit jinou službu než zákazník preferoval u vytvoření objednávky, pokud výsledná objednávka svou povahou nevyhovuje zákazníkem zadané službě (velikost, nutnost pojištění, či nutnost zaslat jako Křehké). Zákazník bude o takovéto změně vždy u objednávky prodávajícím informován.

Způsob dopravy
Dle povahy zboží balím do bublinkové folie či do krabic, vždy se budu snažit zabalit dle nejlepšího svědomí tak, aby zboží došlo poštou v pořádku. Účet mám u Fio banky, takže i pro zákazníky ze Slovenska bez velkých poplatků v bance - poštovné na Slovensko dle váhy balíku a povahy zásilky. Poštovné s balným se liší v závislosti na zboží a na zemi doručení - vždy bude uvedeno u konkrétního zboží.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od letokruhy

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--