Profil uživatele
letokruhy
Prodávající
Zlínský kraj
Registrace: 22.4.2013

Vítám vás na místě, kde bych vám chtěla nabídnout, ať už třeba jen k pozastavení a zavzpomínání, rozličné věci z let minulých. Některé jsou z dob nedávných, jiné pamatují už několikátou generaci. Najdete zde předměty různého druhu  - od maličkostí až po kousky zajímavější či letitější.

Není tomu tak dávno, co já sama jsem kolem těchto věcí s minulostí chodila docela chladně bez většího povšimnutí, neuměla jsem je docenit. Pak se to ale najednou pozvolna začlo měnit a od té doby propadám jejich kouzlu a tušeným příběhům čím dál víc.

Zatím jsem spíše nadšený obdivovatel a hledač malých pokladů, takže ne u všech předmětů vím či dokážu určit přesný věk nebo další informace. Budu se ale snažit uvádět popis dle nejlepšího svědomí, případně si neváhejte napsat o více fotek.

Pro prodej věcí z drahých kovů (především štříbrné šperky) jsem řádně registrovaná na Puncovním úřadě, u každého takového zboží uvádím jeho ryzost a váhu, přehled platných puncovních značek najdete zde.

Pokud se chcete dozvědět něco více o mně a mé výrobě šperků, můžete si zde přečíst rozhovor se mnou.

Část zboží z profilu "letokruhy" najdete nově přesunuto na profil "návraty". Na obou profilech se i nadále můžete těšit na nové zboží!

Pokud budete objednávat zároveň z obchodu letokruhy a návraty,fakturační údaje u obou profilů budou rozlišné, ale samozřejmě se můžeme domluvit na zaslání věcí v jednom balíku za jedno poštovné. Potřebné věci ohledně tohoto sloučení vždy domluvíme vnitřní poštou.

 

Zásilky v rámci ČR odesílám službami Zásilkovna, PPL nebo Česká pošta.

Službu Zásilkovna za 75,- Kč lze využít při váze balíčku (celková váha s obalem) do 5 kg, do délky jedné strany balíčku max. 70 cm a součtu tří stran max. 120 cm.Nelze posílat Křehké zboží.

Službu PPL za 120,- Kč lze využít do 30 kg váhy balíčku, pokud to dovoluje povaha zakoupeného zboží.

Službu ČP Doporučený dopis za 76,- Kč lze využít do váhy 2 kg obálky, nepřesahuje-li výška obálky 5 cm a cena objednávky 850,- Kč.

Službu ČP Cenné psaní za 76 Kč lze využít pro zásilky vyšší hodnoty (do 50 000,- Kč), které se vejdou do speciální obálky (cca 26x21 cm).

Službu ČP Doporučený balík od 150,- Kč výše ze využít do váhy 2 kg balíku,  a ceny objednávky 850,- Kč.

Službu ČP Balík do ruky od 150,- výše lze využít pro balíky vyšší ceny či váhy (do 30 kg), pro křehké zboží,  k základní ceně se v případě potřeby připočítává příplatek za Křehké.

Zásilky na Slovensko a do zemí EU mohu zasílat výše zmíněnými službami (Zásilkovna, PPL nebo Česká pošta), výše poštovného a způsob přepravy bude vždy stanovena na základě konkrétní objednávky při jejím přijetí (samozřejmě se lze dotázat zprávou před objednáním).

Preferovanou službu si zákazník může zvolit při zadávání objednávky, avšak výše přepravného se může zvýšit dle celkové váhy, velikosti balíku a povahy zboží. V takovém případě prodejce poštovné upraví při přijetí objednávky. Prodávající si také vyhrazuje právo zvolit jinou službu než zákazník preferoval u vytvoření objednávky, pokud výsledná objednávka svou povahou nevyhovuje zákazníkem zadané službě (velikost, nutnost pojištění, či nutnost zaslat jako Křehké). Zákazník bude o takovéto změně vždy u objednávky prodávajícím informován.

Způsob dopravy
Dle povahy zboží balím do bublinkové folie či do krabic, vždy se budu snažit zabalit dle nejlepšího svědomí tak, aby zboží došlo poštou v pořádku. Účet mám u Fio banky, takže i pro zákazníky ze Slovenska bez velkých poplatků v bance - poštovné na Slovensko dle váhy balíku a povahy zásilky. Poštovné s balným se liší v závislosti na zboží a na zemi doručení - vždy bude uvedeno u konkrétního zboží.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

  1.  Úvodní ustanovení

1.1. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Letokruhy (www.fler.cz/letokruhy). Zasláním objednávky kupující potvrzuje, že četl Obchodní podmínky a souhlasí s nimi.


2. Kupní smlouva a platební podmínky

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím. O potvrzení objednávky prodávajícím je kupující
informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou.

2.2. Platbu provede nakupující předem bezhotovostní cestou na uvedený účet. Pro zákazníky ze zahraničí je k dispozici účet u FIO banky.

 2.3. O odeslání zboží je kupující informován vnitřní
poštou.

2.4.  Prodejce je ke každé objednávce povinen vystavit fakturu. V případě výrobků z drahých kovů musí faktura obsahovat i údaje, stanovené Puncovním zákonem.

Platné puncovní značky k nahlédnutí na stránkách Puncovního úřadu (http://www.puncovniurad.cz/cz/znacky.aspx)

3. Odeslání a převzetí zboží

3.1. Prodávající se zavazuje zaslat zboží na adresu uvedenou kupujícím ode dne přijetí platby nejpozději do sedmi pracovních dnů (ale bude se dle možnosti snažit co nejdříve).

3.2. Zboží je vždy dle charakteru řádně zabalené a je odesíláno Českou poštou nebo přes službu Zásilkovna nebo službu PPL. Preferovanou službu si zákazník může zvolit při zadávání objednávky, avšak výše přepravného se může zvýšit dle celkové váhy, velikosti a povahy výsledného balíku. V takovém případě prodejce poštovné upraví při přijetí objednávky. Prodávající si také vyhrazuje právo zvolit jinou službu než zákazník preferoval u vytvoření objednávky, pokud výsledná objednávka svou povahou nevyhovuje zákazníkem zadané službě (velikost, nutnost pojištění, či nutnost zaslat jako Křehké). Zákazník bude o takovéto změně vždy u objednávky prodávajícím informován.

3.3. Nakupující je  povinen balík zkontrolovat a v případě viditelného poškození na místě reklamovat u České pošty.


 4.Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

4.1.  Kupující má v souladu s Občanským zákoníkem právo zboží do čtrnácti dnů od jeho převzetí vrátit zpět prodejci. 

4.2. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně
prodávajícího (např. vnitřní poštou).

4.3. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených
užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při
přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.


4.4. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží
prodávajícímu.

4.5. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k
prodávajícímu hradí kupující.


5. Reklamace


5.1. Veškeré nabízené zboží je použité a je nabízeno bez záruky. Prodávající odpovídá pouze za vady, které měla věc v momentě jejího převzetí nakupujícím. Prodávající neodpovídá za vady věci, které byly způsobeny jejím užíváním či dlouhodobým uložením.

Pravý stav prodávaných předmětů popisuji u každého zboží co nejpřesněji, v případě nejasností či potřeby doplňujících informací a fotek mě prosím kontaktujte vnitřní poštou před případnou objednávkou.


6. Ochrana osobních údajů


6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou
považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou
zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.


Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2018.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
697314
9.2.2018 Nově přidány další způsoby přepravy, více informací pro zvolení optimální přepravy najdete zde:
https://www.fler.cz/letok...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím