KFT-U8Q-6HJ si zadejte do objednávky, odečte se 9% sleva, akce je po celý listopad, slavím 9 let tady.......................................................................................... klikněte si na obrázek pro maximální... více »
Profil uživatele
Netuctový Krámek
Eva Halwigerová | prodávající
Kladno
Registrace: 26.11.2009

 

 Ze srdce přeji příjemný nový rok 2018, naplněný normální radostí ze všedních i nevšedních věcí. Trošku toho nezbytného štěstí, zdravého rozumu. Buďte obklopeni jen samými skvělými lidmi a žijte co to dá 

Zdraví, pohodu a klid...příjemné obchodování a nakupování...

 

 

 image

 

 Ahoj, jmenuji se Eva Halwigerová.

Jsem malý podnikatelíček, moc mne to baví.  Vlastním kamenný obchod, kde prodávám neokoukanou zahraniční módu, ktrerou kombinuji s mojí a vaší tvorbou.  

Ráda bych měla obchod plný jen a pouze tuzemské tvorby, ale je to spíš hudba budoucnosti, je to na přeprodej přeci jen finančně náročné. 

Nejsem žádná švadlena, ani krejčová, oděvy jsou zakoupené a jen mnou upravené a nazdobené, kabely, kabelky  a tašky jsou moje vlastní originální tvorba.

 ŠtěstíPoužívám riflovinu novou, ze zakoupených poškozených nebo špatně ušitých a tudíž k prodeji nepoužitelných kalhot. 

 K focení používám běžný automat, fotografie nijak neupravuji, takže se může lehce stát, že v balíčku budete mít pěknější zboží, než jste čekali image

Přeji příjemné nakupování, jste kdykoliv vítáni 

                                                                                                                          Ještě bych vás chtěla upozornit, že většinu zboží nabízím  ve svém obchodě a tak se může stát, že si objednáte zboží, které jsem prodala a nestihla včas stáhnout z nabídky zde.  

                                                                                                                   Všechny mé výtvory jsou vyrobeny v prostředí plném psích, osmáččích  a prachových alergenů, v hlučném a chaotickém prostředí, nicméně s pečlivostí a láskou. Někdy šiji doma, někdy v obchodě, ale vždycky s plným nasazením.

 

 

 image

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Platbu očekávám do sedmi běžných dnů, přejete-li si posečkat, informujte mne, prosím, pod objednávku. Fakturu vystavuji až po připsání částky na účet,ke každé objednávce, elektronickou, naleznete ji pod objednávkou. Zboží posílám vždy jako doporučenou zásilku, velice se mi osvědčilo cenné psaní, které máte hned druhý den. Nevejdeme-li se rozměrově, tak jako doporučený balíček. CENA 55 kč PLATÍ PRO JEDEN ŠÁTEK, DVA SE DO ceny pro psaní NEVEJDOU? PAK JE CENA 65 KORUN. PŘI JEŠTĚ VĚTŠÍ OBJEDNÁVCE SE PAK CENA ŘEŠÍ INDIVIDUÁLNĚ. Na poštu chodím zpravidla v úterý a v sobotu, přejete-li si poslat obratem, jistě se můžeme domluvit.
Obchodní podmínky

Podle nějakých nových pravidel jsem povinna vás upozornit, že zboží můžete bez udání důvodu do 14 dnů vrátit. Informujte mne vnitřní poštou, nejlépe přímo pod konkrétní objednávku, že vracíte.  V tom případě zasíláte zpět nepoškozené, nenošené,  náklady na poštovné jdou na vás. Vyčkejte prosím na potvrzení zpáteční adresy. Zatím jsem žádný takový případ neměla, doufám, ža ani nebudu mít. Toto se nevztahuje na zboží upravené podle vašeho přání. Jiná věc je reklamace, tu samozřejmě uznám, pokud zboží bude vykazovat nedostatky.  V tom případě vracím veškeré poštovné. Očekávám zboží v tom stavu, v jakém jste ho přijali. Na vrácení máte také 14 dní. Jsem podnikatel, vlastnící kamennou prodejnu, moje IČ je 76245667

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby ve zjednodušeném režimu.

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující odesláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Radost z pletení prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/radost-z-pleteni. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při zadávání nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (materiál, barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné si předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a pak lze vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení a převzetí zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno či vyrobeno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží je třeba bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy došlo k odstoupení od smlouvy, zaslat zpět prodávajícímu.

3.5. Zboží musí být vráceno nepoškozené, v původním stavu, bez vyprání a bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat 2 / 2 na dobírku.

3.6. Částka za zakoupené zboží a poštovné na cestě k němu bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.7. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity. Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2018.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
753212
6.10.2018 zítra něco málo kabelek
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.