Domů Profil prodejce NOVIA FLEUR
 • aktivní prodejce od r. 2010
  Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
 • Přerov, ČR
 • 20039 prodaných kusů
 • 98% kladných hodnocení
Hodnocení: (297) 98%
Nadšenci: 997
Aktivita: aktivní
Prodáno: 20039
Registrace: 20.11.2010
Město: Přerov
Stát: ČR

NOVIA FLEUR

/ Prodávající
Novinky
728427
12.6.2018 Máte-li čas a chuť podívejte se na nový profil dekorací a ozdob na oslavy pro miminka a dětičky :)
https://www.fler.cz/shop/...

Vítejte ve svatebním obchůdku NOVIA FLEUR!

 

Plánujete svatbu, hledáte originální oznámení, přání, knihu, grafiku anebo dekoraci?

Pak jste tady správně! Rozpačitý

Pod značkou WEDDINGS BY NOVIA FLEUR najdete snad vše, co budete pro Váš den D. potřebovat.

Ráda tvořím, vymýšlím a navrhuji nejenom svatební tiskoviny, ale i různé svatební dekorace a nezbytné doplňky. 

Jsem detailista, proto Vám ráda Vše sladím do posledního detailu, které k tomuto dni patří. Pokud chcete aby rodina, přátelé a blízcí na Vaši svatbu dlouho vzpomínali, nevynechejte ani věc, která na první pohled není nutná, protože právě tyto maličkosti, pozornosti a překvapení jsou tím nejdůležitějším. Vytvoříte tím nezapomenutelnou atmosféru, která bude dlouho , nejenom ve Vašich vzpomínkách přetrvávat. :-)

 

 

Ráda Vám navrhnu a sladím vše do detailů, samozřejmě dle Vašich představ vše pro Váš den D!

 • TISKOVINY - svatební oznámení, pozvánky ke stolu, děkovné kartičky, menu, svatební program, poděkování rodičům a další
 • svatební knihy, stromy hostů 
 • svatební alba
 • dekorace - na svatební stůl, židličky, auta
 • doplňky k obřadu - polštářky, kornouty na rýži, kapesníčky
 • cedulky na focení, směrovky
 • fotorekvizity
 • krabičky
 • doplňky na sladký stůl ( zápichy do cupcakes, obaly na cupcakes a jiné)

 

prostě vše co Vás napadne...

imageimageimage

 

NEPŘEHLÉDNĚTE!:

Chcete-li si objednat svatební oznámení prosím čtěte zde

 

Proveďte objednávku, objednáním v e-shopu - interní poštu prosím používejte pro domluvu a ne objednání, vše se tak přehledně eviduje. 


Pokud se Vám moje práce líbí, ale máte už po svatbě podívejte se do mého druhého profilu Beloved, kde naleznete grafiku pro miminka, děti, maminky a také firmení branding. Loga, vizitky, visačky atd. 

 

 

 

 

Dodací lhůty nejsou u každého výrobku stejné.

U svatebního oznámení, prosím počítejte s dobou dodání 14 - 30 dnů od úhrady a také konečného odsouhlasení (korektury).

Potřebujete-li oznámení dříve, prosím kontaktujte mě, lze domluvit dodání expres ( příplatek 500,-) - strávím totiž na výrobě svůj volný čas, kterého už tak mám málo. Doufám, že pochopíte...

Svatební foto-rekvizity - pokud nechete žádnou úpravu jsem schopna odeslat ihned po uhrazení ( pokud spěcháte - prosím o info o uhrazení - tím se to samozřejmě urychlí :)

Objednávky na přání a s úpravou - U objednávek, které jsou nutno vyrobit dle úprav zákazníka (tzn. se jménem, datumem jiná barva, grafika atd. ) počítejte s podobnou dobou zpracování jako u svatebního oznámení a rovněž s tím, že čím více změn budete chtít, tím déle bude vyřízení zakázky trvat.

SHRNUTÍ:

Často se stává, že zákazník zdlouhavě komunikuje, posílá neúpné objednávky, případně pořád něco mění. Doba komunikace je tak velmi zdlouhavá, vznikají zmatky  a nakonec mi do hodnocení píše nelichotivé poznámky. Prosím tedy všechny, kteří ode mne cokoliv chtějí, aby své objednávky napsali kompletní, vše vypsali do objednávky- ne do pošty. 

 

Chcete-li si objednat svatební oznámení přečtěte si, prosím tyto řádky.

 • Objednávka je platná pouze, zadáním objednávky klasickou formou,kdy vám příjde potvrzení o přijetí objednávky.  Objednávky psané do interní pošty pouze textem, například "Objednávam si toto zboží" nejsou platné.
 • Do poznámek v objednávce , prosím vyplňte text : jména a datum svatby, případně pokud chcete jiný text než je ve vzoru, tak i ten. Většinou doporučuji zanechat font oznámení, tak jak vidíte na obrázku. Použití jiného fontu není někdy esteticky vhodné a změní se ráz celého oznámení. 
 • Barevná úprava oznámení je za poplatek. Pokud chcete jinou barvu grafiky, probíhá zdlouhavý proces zkušebních výtisků. Každý materiál je jiný a tudíž na každém barva tisku vypadá jinak. Cena poplatku 300,-
 • Originální oznámení - máte-li zájem o oznámení, které nemám v nabídce, mohu vám navrhnout oznámení, dle přání. Cena: 500,- V této ceně jsou zahrnuty 3 úpravy. Je dobré připravit si co nejvíce informací, abych se trefila do vámi požadované podoby.

 

Nezapomeňte si přiobjednat obálky ( nejsou součástí oznámení) pozvánky ke stolu, děkovné kartičky a další tiskoviny. Tiskoviny, které u oznámení nevidíte, není problém vyrobit. Tedy pokud u oznámení jsou jen kartičky ke stolu, lze poptat rovněž ostatní tiskoviny ve stejném designu. Například etikety na víno, samolepky, visačky, menu, zasedací pořádek, jmenovky, kapesníčky kornouty atd.

 

 

Způsob dopravy
Veškeré svatební tiskoviny a přání posílám pečlivě zabalené prostřednictvím INTIME. Pokud objednáváte zboží na které nespěcháte a chcete ušetřit, mohu Vám jej poslat ČP jako doporučený balík. ( ČP ODESÍLÁM POUZE 1 TÝDNĚ! - ČTVRTEK) Pokud je vyšší poštovné, je v něm zahrnuto i balné, které v některých případech ( křehké věci ) je dost nákladné. Fakturu naleznete v eshopu v elektronické podobě.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od NOVIA FLEUR

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--