Domů Profil prodejce OBLAK
Blanka Kučerová
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Vysoké nad Jizerou, ČR
  • 665 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (24) 100%
Nadšenci: 72
Aktivita: aktivní
Prodáno: 665
Registrace: 13.7.2016
Město: Vysoké nad Jizerou
Stát: ČR

OBLAK

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

OBLAK

OBLAK: Malé rodinné vydavatelství z Krkonoš.

OBLAK zve malé i velké k objevování krás naší vlasti. Zábavnou formou vás a vaše děti seznámíme s městy a obcemi Krkonoš, Jizerských hor, Českého ráje a Prahy.

Nevíte kam o víkendu? Mrkněte do našich bedekrů a vyražte!

Cestujte, kreslete, malujte a učte se

Každá OBLAKová omalovánka je tištěna na velmi kvalitním papíru (190 g). Až vás omrzí kreslení obyčejnými pastelkami, vrhněte se na malování akvarelem. Náš papír vodu zvládne. Žádné propíjení na druhou stranu!

16 stránek s unikátními obrázky je doplněno o vlastní medailonky. A to dokonce v češtině a angličtině (němčině). Nenásilnou formou se tak o vybarvovaném místě dozvíte lecjakou zajímavost. Jasně a stručně. Žádné biflování suchých reálií nehrozí. Pár řádků, které vám řeknou, proč se vydat zrovna sem.

Užijte si zábavu pro celou rodinu a vybarvujte naše OBLAKové obrázky s radostí. A pokud vás inspirují, kam na výlet s dětmi nebo jen tak na procházku, třeba se někde potkáme. Protože my jsme v terénu neustále.

Jestli hledáte způsob jak zabavit děti u psaní pohledů, zkuste naše omalovánkové pohlednice (A5). A pokud na vybarvování vyloženě nejste, tak jsme vám je už vybarvily (A6).

A kdo by snad chtěl pomoci s doporučenou literaturou... v roce 2018 jsme začaly zpracovávat literární edici "čtenářský deník v omalovánce". Tituly Kytice Karla Jaromíra Erbena a Babička Boženy Němcové našly své stálé místo v nabídce a brzy je doplní Staré pověsti české Aloise Jiráska.

Podívejte se k nám do nabídky!

A protože my místa, kde žijeme a tvoříme, milujeme, máme i potřebu se o to podělit. Pořidťe si náš mnohaletý Krkonošský omalovánkový kalendář!

Zboží zasíláme Českou poštou, Zásilkovnou - do 75 Kč, větší balíčky pak přes PPL (99 Kč - upozorňujeme). Do zahraničí prefererujeme Zásilkovnu (99 Kč).

Krásné dny bez mraků, ale OBLAK v batohu! 

 

 

 

 

Způsob dopravy
česká pošta bublinková obálka
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Zboží

Další zboží od OBLAK

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--