Profil uživatele
One And Only
Prodávající
Brno
Registrace: 29.10.2012

Vážení přátelé, kolegové, zákazníci,

 

vítám Vás na stránkách mého obchůdku na Fleru...

Když jsem zde před časem zavítala poprvé, nemyslela jsem si, že zde potkám tolik spřízněných duší. Tolik skvělých lidí, kteří jsou umělecky založení a kteří dokáží svýma kouzelnýma rukama vytvořit tak úžasné věci. Však jsem také v mnoha případech neodolala a četná dílka z dílen vystavovatelů mám ve svém vlastnictví :-) 

Já se zamilovala do scrapbookingu... do práce s papírem, látkou, barvami, třpytkami, lepidly a dalšími nezbytnostmi, které každý s podobným "postižením" jako já považuje za samozřejmost :-). Mému srdci je nejbližší Vintage styl a Shabby Chic styl. V mém díle naleznete převážně přáníčka, dekorované krabičky, dárkové obálky a mini alba.

Svá dílka vyrábím v nekuřáckém prostředí, bez zvířecích alergenů a za všudypřítomného testosteronu :-) Tímto velice zdravím své tři syny a úžasného manžela, bez jehož pomoci a podpory byste tyto řádky nečetli.

Moje tvorba doposud dělala radost jen mým blízkým, ale velice bych si přála, aby potěšila i Vás.

Materiál a pomůcky na výrobu svých děl nakupuji v obchůdku své spřízněné tvořivé duše Scrap_KoMa, určitě do jejího obchůdku zavítejte, koukněte a zajisté neodoláte:-), stejně tak si potěšte oko v obchůdku KoMa zde na Fleru.

Pokud byste měli jakýkoli dotaz nebo přání, neváhejte mne kontaktovat, vše ráda zodpovím, navrhnu, vyrobím :-)

Děkuji, že jste zavítali na mé stránky, doufám, že se Vám moje tvorba bude líbit a budete se z ní Vy i Vaši blízcí těšit.

Krásný den,

One and Only

 

Způsob dopravy
Objednané zboží je zasíláno doporučeně Českou poštou,zabalené adekvátně ke své povaze v bublinkové obálce, folii či kartonové krabici. Přáníčka jsou kryta celofánovou obálkou. Osobní odběr zboží možný v rámci města Brna po předchozí domluvě.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím