Domů Profil prodejce Opičárny
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Nalžovské Hory, ČR
  • 1038 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (70) 100%
Nadšenci: 130
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1038
Registrace: 31.12.2010
Město: Nalžovské Hory
Stát: ČR

Opičárny

/ Prodávající
Novinky
928289
26.1.2021 Letošní léto jsem částečně strávila s úžasnými malými výtvarnicemi a naučila se od nich, že fantazie je nekonečná. Vždy mě dokázaly během výtvarné dílničky překvapit. A Pro podobně smýšlející duše, je tu moje nová výtvarná sada. https://www.fler.cz/zbozi...

Jmenuji se Zuzka.

Ráda bych navrhovala a vytvářela věci, které neskončí na dně šuplíku nebo skříňky. Snažím se vymýšlet věci užitečné, které jejich majitelé používají. To jim dává "život".

Nově jsem vytvořila nový profil ELDAVO kde najdete dětské oblečení. Přesunula jsem tam také Noční košile pro kluky, co se nebojí sukní. Flanel na zimu, balvna na léto a Košily pro námořníky.

Opičárny tak zůstanou vyhrazené pro mé neotřelé nápady všeho druhu.

Textilní desky do školy jsou podle mě i mých milých zákaznic dobrý nápad. Můžete vybírat ze vzorovaných modelů nebo poskytnout dítěti prostor se výtvarně vyjádřit. Není dítě, které by neumělo malovat.

Háčkované opičky pro nejmenší. Hlídají je v postýlkách i na cestách. Snadno se jim drží a rády se jich drží.

Opičky klíčnice, zavěšné na batohu doprovází školáky každý den, v jakémkoliv počasí. A na požádání je mohu vycvičit jako hlídací opice - jakmile chce někdo školákovi sebrat svačinu, začne vřeštět :-) Nebo naopak pokud nemůžete najít klíče od auta a je u nich naše opička, stačí zavolat a hned víte kde hledat :-)

Opice a opičáci visací tahací rozpřahovací roznožovací. Barevné pokoukáníčko pro malinké děti a omalovánky pro ty starší  .... Námořník, Modrofous, Pampeliška i Oranžáda už se těší, že vám budou po večerech vyprávět o Stromě, kde se narodili.

Barevná ramínka dají pozor na všechny šaty, košile, mikiny, kabáty nebo bundy, které jim děti svěří. A některé si mohou sami vymalovat.

.... a mnoho dalšího.

Hezký den.

Zuzka

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Opičárny

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--