Domů Profil prodejce Opino
Luboš Pavel
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Praha 1, ČR
  • 44 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (15) 100%
Nadšenci: 113
Aktivita: aktivní
Prodáno: 44
Registrace: 20.10.2012
Město: Praha 1
Stát: ČR

Opino

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Knihy píše, vydává a prodává Luboš Pavel. Vystudoval střední polygrafickou školu a dále katedru autorské tvorby a pedagogiky na DAMU. Příběhy píše už od svých jedenácti let. Své texty si také často ověřuje na divadle. 

Napsal několik knih, divadelní hry a filmový scénář.

V roce 2000 vyšla novela Dumbstin, pak pohádka pro děti i dospělé Neobvyklá pohádka o Šídlovi a Teplomilovi, na cestě po Ladaku sesbíral materiál pro knihu Příběhy Malého Tibetu. Vydává Inspiračník – nápaditý zápisník pro lidi, kteří tvoří, organizují, vymýšlejí, zapisují si a čas od času potřebují inspiraci. V nakladatelství Grada vyšla pohádková kniha O Kuliferdovi a v roce 2016 zatím poslední dětský titul Poplach v slepičím rajónu.

beseda s dětmi v knihovně

V elektronické formě je možné si koupit praktická kniha o tvorbě animací Dobrodružství animace, v tomto interaktivním ebooku si můžete i prohlížet videoukázky animací a plnit různé úkoly. 

Pro vydání nové knihy Vařím, vaříš, vaříme, co to bude nevíme jsme vytvořili malý tým. Text dodala moje tchýně Anna, grafická úprava a sazba Luboš a fotografii na obálku dcera Natálka. 

Na podzim roku 2017 byly spuštěny venkovní stopovací hry. Po zakoupení elektronického plánu hry, který můžete mít v telefonu, tabletu, nebo si ho vytisknout, můžete vyrazit v jakoukoli hodinu, sedm dní v týdnu, na připravenou trasu, kde plníte různé úkoly, šifry a vyprávíte si příběh. Na konci výpravu čeká i poklad. 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, balík
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Opino

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--