Profil uživatele
Orofärnë design
Prodávající
Dlouhá Loučka
Registrace: 1.12.2014

Vítejte ve světě Orofärnë design... ve světě plného šperků, pestrých barev a zasněného tvoření...

Na profilu Orofärnë design naleznete šperky a módní doplňky, na původním profilu Orofärnë naleznete pouzdra, taštičky, tašky či bytové doplňky!!!

Jmenuji se Maruška a už je to pěkná řádka let, co se výrobě šperků věnuji poněkud intenzivněji. Miluji jednoduchost a eleganci v módě i doplňcích, fascinují mne kombinace nejrůznějších barev a materiálů... Miluji šperky, které mají prostě šmrnc a baví mě je tvořit... Miluju zasněné tvoření, kdy mohu po náročném dni "vypnout" hlavu a nechat ruce jen tak tvořit a neřešit starosti studentské nebo pracovní :) 

Jednou za čas se donutím si šperky zakreslit...

Šperky z mé dílny jsou buď dílem náhody, kdy většinou mám pouze vybranou barevnou kombinaci, ale o konečné podobě šperku nemám jasnou představu, nebo opravdu přesně a jasně promyšleným dílem, kdy před očima vidím šperk naprosto jasně a konkrétně... Každý šperk vycházející z mé dílny je kvalitní pečlivě propracovaný, nic nedodělaného nebo "odfláknutého" k zákazníkovi neputuje.

Od roku 2013 se aktivně věnuji i ručnímu vyšívání a šití hanáckých krojů, ale o tom naleznete více informací zde ;)

Přistižena u vyšívání

Každá Vaše objednávka nebo ocenění ve formě srdíček a komentářů mne vždy zahřeje u srdíčka, protože se někomu moje tvořeníčko líbí... nebo ho někdo nosí v opačných koutech republiky... mockrát Vám děkujiŠlápnul vedle

S pozdravem a přáním krásného dne a příjemného výběru v obchůdku,

Maruška/Orofärnë design

_____________________________________________________________

Způsob dopravy
Zboží Vám zašlu doporučeným dopisem přes Českou poštu, první nebo druhý den po připsání platby na účet. V případě pozdějšího odeslání se s Vámi osobně domluvím. Výrobky budou zabalené ve fólii nebo v krabičce (jen na požádání), v dopise. V případě větších výrobků Vám je zašlu v balíku nebo krabici. V ceně poštovného je bude zahrnuto i balné. Po domluvě je možné předat zboží osobně v Olomouci, Uničově,Litovli nebo Šternberku.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
735795
16.7.2018 Modrotiskové šaty a květinový věneček právě v eshopu ;) M.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.