Domů Profil prodejce orpington
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Brno, ČR
  • 550 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (123) 100%
Nadšenci: 274
Aktivita: aktivní
Prodáno: 550
Registrace: 17.12.2016
Město: Brno
Stát: ČR

orpington

/ Prodávající
Novinky
737081
23.7.2018 Dobrý den, máte-li rádi staré věci, knihy, veteš, případně tvoříte a chybí nějaký materiál, nabízím jmenované na novém profilu Orpington přebytky a veteš. Budu průběžně dodávat.

Dobrý den, jsem ráda, že koukáte právě ke mně , když kolem je tolik krásných věcí. Pokud si něco vyberete, doufám, že Vám výrobek udělá radost a když nenajdete přesně to, co hledáte, třeba aspoň chytíte inspiraci k vlastní tvorbě. Nejsem žádná umělkyně, vyrábím různé věci už 30 let, ale i když to dělám pro prachy, stále mě práce baví a do dílny se těším. Sedím u okýnka v roubence, pár metrů od přehrady, povídám si se slepicema- odtud můj název Orpington- a vyrábím. Anděly, kočky, panenky. skleničky, věnce... A ještě jedna rada pro všechny- CHOVEJTE SLEPICE!!! Nejsou blbý, jak se traduje, jen nesmíte koupit hybridy z auta, co k vám přijede před obchod. Sežeňte si čistokrevné plemeno, nemáte sice stroj na vejce, ale ob den je vajíčko a nemusíte je každé dva roky vyvraždit, snáší až 6 let, jsou krásné, chytré, neklovou se a při troše trpělivosti slyší na své jméno. Zavolám Mazlíku a jedna z mých orpingtonek za mnou utíká pro piškot. Tak, to jsme někde jinde, než u výrobků, že? Ale zkuste to, je s nima sranda i užitek. Víc v mé fotogalerii. Děkuji za trpělivost. Šárka                                        Na propojeném profilu vystavuji výrobky mé dcery Elišky. Má LMD, tak, prosím ,omluvte případné nedostatky a řešte je se mnou. Díky.

Pokud si u mě něco vyberete , při jedné věci je poštovné uváděno individuálně podle váhy a velikosti balíčku. Když si koupíte víc věcí, je poštovné 100 kč. Taky si to můžete vyzvednout osobně v Brně nebo Letovicích.

Způsob dopravy
česká pošta, doporučeně
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od orpington

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--