Domů Profil prodejce orpington
šárka bartošková
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Brno, ČR
  • 700 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (124) 100%
Nadšenci: 300
Aktivita: aktivní
Prodáno: 700
Registrace: 17.12.2016
Město: Brno
Stát: ČR

orpington

/ Prodávající
Novinky
737081
23.7.2018 Dobrý den, máte-li rádi staré věci, knihy, veteš, případně tvoříte a chybí nějaký materiál, nabízím jmenované na novém profilu Orpington přebytky a veteš. Budu průběžně dodávat.

Dobrý den, jsem ráda, že koukáte právě ke mně , když kolem je tolik krásných věcí. Pokud si něco vyberete, doufám, že Vám výrobek udělá radost a když nenajdete přesně to, co hledáte, třeba aspoň chytíte inspiraci k vlastní tvorbě. Nejsem žádná umělkyně, vyrábím různé věci už 30 let, ale i když to dělám pro prachy, stále mě práce baví a do dílny se těším. Sedím u okýnka v roubence, pár metrů od přehrady, povídám si se slepicema- odtud můj název Orpington- a vyrábím. Anděly, kočky, panenky. skleničky, věnce... A ještě jedna rada pro všechny- CHOVEJTE SLEPICE!!! Nejsou blbý, jak se traduje, jen nesmíte koupit hybridy z auta, co k vám přijede před obchod. Sežeňte si čistokrevné plemeno, nemáte sice stroj na vejce, ale ob den je vajíčko a nemusíte je každé dva roky vyvraždit, snáší až 6 let, jsou krásné, chytré, neklovou se a při troše trpělivosti slyší na své jméno. Zavolám Mazlíku a jedna z mých orpingtonek za mnou utíká pro piškot. Tak, to jsme někde jinde, než u výrobků, že? Ale zkuste to, je s nima sranda i užitek. Víc v mé fotogalerii. Děkuji za trpělivost. Šárka                                        Na propojeném profilu vystavuji výrobky mé dcery Elišky. Má LMD, tak, prosím ,omluvte případné nedostatky a řešte je se mnou. Díky.

Pokud si u mě něco vyberete , při jedné věci je poštovné uváděno individuálně podle váhy a velikosti balíčku. Když si koupíte víc věcí, je poštovné 100 kč. Taky si to můžete vyzvednout osobně v Brně nebo Letovicích.

Způsob dopravy
česká pošta, doporučeně
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od orpington

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--