Profil uživatele
Pindruše_verulin
Prodávající
Hrádek nad Nisou
Registrace: 9.1.2009

Já... maminka osmiletého raubíře, zpravodajka severočeského rádia, dobrosrdečná, zásadová, občas poněkud zmatená, chaotik každým coulem... umělecky nevzdělaná a o to více zapálená... Papír jsem měla ráda vždycky, teprve před pár lety jsem ale objevila jeho možnosti. Propadla jsem mu absolutně, bezhlavě a navždycky :-)

Co nabízím ...rozličné ozdůbky z papíru, zápisníčky, záložky, přáníčka, jmenovky, visačky, dopisní papíry, dárkové krabičky a jiné. Ráda přijímám výzvy, takže pokud máte nějaké specifické přání, které spadá ( i nespadá) do výše uvedených kategorií, ptejte se... Možná svedu i to, co potřebujete, jen o tom zatím nevím... :-))
.
.

Jak pracuji... Fler a tvoření z papíru jsou pro mě koníčkem. Ve všední dny jsem plně vytížená svým zaměstnáním a synkem, papíru se tedy věnuji převážně o víkendech. Nové zboží vkládám nepravidelně, živelně a nepředvídatelně :-) Nabídka je proměnlivá. Neváhejte tedy s objednáváním. Téměř všechny výrobky jsem schopná vyrobit znovu, málokdy ale v identickém provedení. Pokud se vám zalíbí něco z mých prodaných položek nebo chcete jiný motiv, barvu apod, kontaktujte mne prosím vnitřní poštou. Pokusím se vyhovět, počítejte ale s delší dodací lhůtou.

*!! Důležité upozornění!!*  Objednávky potvrzuji průběžně, vyřizuji a balím pouze o víkendu. Na poštu chodím pravidelně každé pondělí. Pokud na své zboží spěcháte, napište mi to, prosím.

Více o mě a mé práci si můžete přečíst v ROZHOVORU

------------------------------------------------------------------------------

Další papírovou krásu si můžete prohlédnout u mých kamarádek Tildy a mamak

Spolu s Tildou jsme založily nový barevný obchůdek plný výseků rozličných tvarů, které nutně potřebujete :-)))) Tak se nezapomeňte podívat i ke Scrapuším :-)

------------------------------------------------------------------------------

* * Děkuji, že jste nahlédli do mého profilu a že u mě nakupujete * *

Způsob dopravy
Vámi vybrané věcičky pečlivě zabalím a svěřím do rukou České pošty * OBYČEJNĚ a NA DOBÍRKU po špatné zkušenosti NEPOSÍLÁM a děkuji, že to respektujete * zboží odesílám do 1 týdne po připsání platby na můj účet * na poštu chodím pravidelně v pondělí, když mám cestu kolem, vezmu zásilky i v jiné dny * Pokud na zboží spěcháte, napište mi to, prosím...
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím