Profil uživatele
portrét z fotky
Prodávající
Jeseník
Registrace: 9.8.2010

 Portrét z fotky - originální dárek

moc Vás všechny pozdravuju a musím Vám oznámit, že jsem celý rok malovala a kreslila Vaše portréty z fotky s láskou a věnovala jim veškerou péči- aby vypadaly výborně-fotorealisticky a potěšily tak Vaše drahé.

Stalo se několik změn v cenách a již jsou ustálené tak -aby mě čas a péče dovolovala zhotovit opravdu pečlivě vypracované portréty.

Děkuji za Vaši přízen a zanedlouho doplním galerii o nové fotografie portrétů,které Vám splnily radost z prěkvapení Vašich drahých jedinečného a kvalitního dárku.

Děkuji Vašutová Mirka

Hledáte originální dárek pro své blízké? Nebo chcete mít jedinečnou památku zachycující vás nebo vaše děti? Nechte si namalovat portrét z fotky. Velmi snadno tak získáte kresbu nebo obraz, kvůli kterému musí jiní prosedět hodiny v malířském ateliéru.

Stačí jen zaslat ostrou fotografii.. Po nakreslení vám portrét přijde ve skleněném rámečku poštou. Stačí si ho jen pověsit.

Vybrat si můžete z několika technik:

  1. kresba tužkou (dodání do 14ti dnů)
  2. kresba suchým pastelem (dodání do 3 týdnů)

ceny

Portrét - tužka (A3):                               2.690,

Dvojportrét - tužka (A3):                        3190-

Barevný portrét - suchý pastel (A3):       3690,-

Barevný dvojportrét - suchý pastel (A3): 4190,-

obraz je vlozěn pod skleněný klip ram (v ceně)

+ 150 poštovné za křehký balík 

...............................................................................................................
Tužka a suchý barevný pastel

 

vyžadují hodně práce, soustředění, zkušeností a v nemalé míře talent.

Kreslím celý svůj život (30l), posbírala jsem tak mnoho zkušeností s technikami kresby a malby nejen v portrétu, proto také na rozdíl od ostatních malířů zachytím bez problémů realistickou podobu portrétovaného a to je podstatou dobrého portrétu z fotografie.

Precizně a hlavně věrně zhotovený portrét má hodnotu sám o sobě, připočteme-li hodnotu citovou pro obdarovaného, je takový dárek od srdce k nezaplaceni a skvělou dekorací i do moderního bytu.

suchý barevný pastel

Pastel je jedinečná výtvarná technika na pomezí malby a kresby, resp. umožňuje obojí. Barvy se nemíchají na paletě, ale překrýváním, mísením a roztíráním přímo na kartoně. Maluje se od nejsvětlejších stínů po nejtmavší. OBRAZ VZNIKA POSTUPNĚ.

Pastely mají nádherné, zářivé barvy, které můžeme roztírat do sebe navzájem a docílit tak zajímavých a jemných malířských přechodů. Právě pro svou snadnou roztíratelnost, jíž lze docílit sametový efekt, jsou pastely velice často využívány k portrétování či malbě aktu. Barvy měkkých pastelů jsou zářivější a paleta široká, pastely se snadněji roztírají, jsou křehčí a snáze se drolí na prášek. Konkrétní parametry pastelů však vždy závisí na výrobci. Měkký pastel je taktéž třeba na závěr fixovat. 

 

 

o mě

Obrazy, kresby a umění celkově mě fascinovalo již od útlého věku. Již jako pětiletá jsem milovala nástěnnou malbu starých pověsti českých v sále Supikovického kulturního domu a říkala tatínkovi, že jednou budu malovat taky takové obrázky. Jako každý prcek jsem čmárala obrázky křídou na asfaltku, kde si mě všiml pan učitel, malíř a spisovatel Jan Kadubec. Ten rodičům doporučil, aby mě posílali do výtvarného kroužku a následně základní umělecké školy. Když jsme si v 9. třídě vybírali školu pro další studium, byla pro mě volba Střední umělecké a grafické školy v Jihlavě naprosto přirozenou volbou.

Po škole jsem pracovala jako webdesignerka, reklamní grafička, grafička pro brněnské výstaviště a nezapomenutelnou zkušeností bylo i malování diskoték v Rakousku.

Mám za sebou i několik výstav. Např. v roce 2007 v klubu Plíživá Kontra nebo v roce 2008 v Kapli průchodní v Jeseníku..

Mou specialitou jsou vysoce propracované realistické portréty plné jemných detailů. Na zakázku však maluji i jiné motivy.

Můj život je prostě kresleni.

 

autoportréty před 10 roky a před rokem (volnou rukou ) + foto moje rodina ...............................................................................................................

Díky všem za přízeň poklony a také možnost pracovat na Vašich portrétech,

velmi mě to hřeje u srdíčka!

 

Způsob dopravy
obraz je zasílán českou poštou jako křehké zboží a cena obrazu je navýšena o poštovné bez přirážky klasicky 150,- se kterým musíte počítat
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
478583
12.2.2016 jedinečná akce sleva 500Kč na profesionální portrét z fotky!!!! dvojportrét cernobíle A3 dnes za 2690,- (drive 3190)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím