Domů Profil prodejce portrét z fotky
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Jeseník, ČR
  • 1 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 117
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 9.8.2010
Město: Jeseník
Stát: ČR

portrét z fotky

/ Prodávající
Novinky
478583
12.2.2016 jedinečná akce sleva 500Kč na profesionální portrét z fotky!!!! dvojportrét cernobíle A3 dnes za 2690,- (drive 3190)

 Portrét z fotky - originální dárek

moc Vás všechny pozdravuju a musím Vám oznámit, že jsem celý rok malovala a kreslila Vaše portréty z fotky s láskou a věnovala jim veškerou péči- aby vypadaly výborně-fotorealisticky a potěšily tak Vaše drahé.

Stalo se několik změn v cenách a již jsou ustálené tak -aby mě čas a péče dovolovala zhotovit opravdu pečlivě vypracované portréty.

Děkuji za Vaši přízen a zanedlouho doplním galerii o nové fotografie portrétů,které Vám splnily radost z prěkvapení Vašich drahých jedinečného a kvalitního dárku.

Děkuji Vašutová Mirka

Hledáte originální dárek pro své blízké? Nebo chcete mít jedinečnou památku zachycující vás nebo vaše děti? Nechte si namalovat portrét z fotky. Velmi snadno tak získáte kresbu nebo obraz, kvůli kterému musí jiní prosedět hodiny v malířském ateliéru.

Stačí jen zaslat ostrou fotografii.. Po nakreslení vám portrét přijde ve skleněném rámečku poštou. Stačí si ho jen pověsit.

Vybrat si můžete z několika technik:

  1. kresba tužkou (dodání do 14ti dnů)
  2. kresba suchým pastelem (dodání do 3 týdnů)

ceny

Portrét - tužka (A3):                               2.690,

Dvojportrét - tužka (A3):                        3190-

Barevný portrét - suchý pastel (A3):       3690,-

Barevný dvojportrét - suchý pastel (A3): 4190,-

obraz je vlozěn pod skleněný klip ram (v ceně)

+ 150 poštovné za křehký balík 

...............................................................................................................
Tužka a suchý barevný pastel

 

vyžadují hodně práce, soustředění, zkušeností a v nemalé míře talent.

Kreslím celý svůj život (30l), posbírala jsem tak mnoho zkušeností s technikami kresby a malby nejen v portrétu, proto také na rozdíl od ostatních malířů zachytím bez problémů realistickou podobu portrétovaného a to je podstatou dobrého portrétu z fotografie.

Precizně a hlavně věrně zhotovený portrét má hodnotu sám o sobě, připočteme-li hodnotu citovou pro obdarovaného, je takový dárek od srdce k nezaplaceni a skvělou dekorací i do moderního bytu.

suchý barevný pastel

Pastel je jedinečná výtvarná technika na pomezí malby a kresby, resp. umožňuje obojí. Barvy se nemíchají na paletě, ale překrýváním, mísením a roztíráním přímo na kartoně. Maluje se od nejsvětlejších stínů po nejtmavší. OBRAZ VZNIKA POSTUPNĚ.

Pastely mají nádherné, zářivé barvy, které můžeme roztírat do sebe navzájem a docílit tak zajímavých a jemných malířských přechodů. Právě pro svou snadnou roztíratelnost, jíž lze docílit sametový efekt, jsou pastely velice často využívány k portrétování či malbě aktu. Barvy měkkých pastelů jsou zářivější a paleta široká, pastely se snadněji roztírají, jsou křehčí a snáze se drolí na prášek. Konkrétní parametry pastelů však vždy závisí na výrobci. Měkký pastel je taktéž třeba na závěr fixovat. 

 

 

o mě

Obrazy, kresby a umění celkově mě fascinovalo již od útlého věku. Již jako pětiletá jsem milovala nástěnnou malbu starých pověsti českých v sále Supikovického kulturního domu a říkala tatínkovi, že jednou budu malovat taky takové obrázky. Jako každý prcek jsem čmárala obrázky křídou na asfaltku, kde si mě všiml pan učitel, malíř a spisovatel Jan Kadubec. Ten rodičům doporučil, aby mě posílali do výtvarného kroužku a následně základní umělecké školy. Když jsme si v 9. třídě vybírali školu pro další studium, byla pro mě volba Střední umělecké a grafické školy v Jihlavě naprosto přirozenou volbou.

Po škole jsem pracovala jako webdesignerka, reklamní grafička, grafička pro brněnské výstaviště a nezapomenutelnou zkušeností bylo i malování diskoték v Rakousku.

Mám za sebou i několik výstav. Např. v roce 2007 v klubu Plíživá Kontra nebo v roce 2008 v Kapli průchodní v Jeseníku..

Mou specialitou jsou vysoce propracované realistické portréty plné jemných detailů. Na zakázku však maluji i jiné motivy.

Můj život je prostě kresleni.

 

autoportréty před 10 roky a před rokem (volnou rukou ) + foto moje rodina ...............................................................................................................

Díky všem za přízeň poklony a také možnost pracovat na Vašich portrétech,

velmi mě to hřeje u srdíčka!

 

Způsob dopravy
obraz je zasílán českou poštou jako křehké zboží a cena obrazu je navýšena o poštovné bez přirážky klasicky 150,- se kterým musíte počítat
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od portrét z fotky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--