Profil uživatele
prášilka
Prodávající
Nymburk
Registrace: 27.9.2010

Zdravím všechny, kdož zavítali do mého obchůdku.

Původně jsem se registrovala jako nakupující (to kvůli akci Fimohraní), ale protože miluji fimo a doma se plní kouzelná krabička se šperky, tak jsem dne 15.5.2011 změnila profil na prodávající.

Jmenuji se Martina, mám dvě skoro pubertální děti, manžela a psa Tima. Fimo,korálky, savování, tričkování, pedig, ale i jiné techniky jsou mým velkým koníčkem. Vítězí samozřejmě fimo a za ním korálky.

Pro začátek nabízím něco ze své tvorby :-). Pokud se Vám bude nějaký šperk líbit a bude to v mých možnostech, můžeme se domluvit na sadě, jiné barevné kombinaci .....

Někdy půjčuji svoji krabičku se šperky kamarádkám, aby se pokochaly a také nakoupily :-), tak se může stát, že je šperk prodaný a já ho mám v nabídce. Pokud by se tak stalo, budu se snažit vyjít Vám maximálně vstříc a pokusím se vyrobit šperk dle Vašeho přání.

Děkuji za návštěvu a přeji hezké a slunečné dny.

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám jako doporučenou zásilku v bublinkové obálce a zipovém sáčku. V případě koupě více předmětů jedno poštovné dle tarifu ČP. Je možný osobní odběr v Nymburce, východní okraj Prahy, záleží na místě a domluvě.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
96046
10.11.2012 vloženy novinky ... Krásný podzim všem.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím