Domů Profil prodejce Prode
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Valašská Polanka, ČR
  • 2151 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (190) 100%
Nadšenci: 746
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2151
Registrace: 20.6.2012
Město: Valašská Polanka
Stát: ČR
Důležitá informace: U objednávek přijatých od 21.11.2020 negarantujeme dodání do Vánoc...

Prode

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Moc Vám všem děkujeme za Vaši přízeň, moc si toho vážíme, bohužel do Vánoc toho více nestihneme, máme plno...moc děkujeme!

U objednávek přijatých od 21.11.2020 negarantujeme dodání do Vánoc...

jako malý bonus jsme pro Vás připravily nákupní poukaz za zvýhodněnou cenu, který můžete využít jako dárek nebo jako nákup se slevou. Poukaz můžete využít i ihned, jen počítejte s dodáním až po Vánocích. 

 

 

Dobrý den :-)

jsem moc ráda, že jste nakoukli sem k nám a doufám, že se Vám tu bude líbit. :-)

Moje tvoření začalo na rodičovské dovolené pro mou dceru Lindu a na mém zboží je to opravdu hodně znát. Teď už mám sice po rodičovské, ale do šití jsem se úplně zbláznila, proto jsem se rozhodla své zboží nabídnout i Vám.

Původně jsem myslela, že zde budu nabízet své malování, ale jakmile jsem poprvé zasedla k šicímu stroji a ušila svou první nášivku, byla jsem lapena. Nikdo mě nevaroval, že je to tak návykové!

Proto, pokud Vás mé šití zaujalo, šiji i na přání a pomůžu Vám vyzdobit celý dětský pokoj :-).

Polštáře, kapsáře, povlečení, přehozy, deky, koberečky...všechno pro děti.

Z toho také plyne název našeho obchodu. Prode - Pro děti.

Moc děkuji za Vaši návštěvu a budu šťastná, pokud se sem budete vracet :-)

Krásný den :-)

 

Brzy v nabídce:

 

 

Pro oko :-)

image

 

 

 

 

 Zdobení oblečení.

 

Top výběr:

Velké fleecové sponkovníky...

Netradiční polštářky nebo dekorace do dětských pokojů.

 

Aplikace, nášivky, nažehlovačky na přání.

Pohádkové kapsáře, které jinde nenajdete.

Zdobení triček, kalhot, tepláků...

 

 

 

 

 

Velké fleecové nástěnné dekorace vyplněné vatelínem.

 

 

 

 

Návod k použití:

Aplikace je opatřena nažehlovací vrstvou chráněnou papírem. Sloupněte papírek, přiložte na místo, kam potřebujete a přes utěrku nebo pečící papír zažehlete žehličkou na stupeň bavlna bez napařování po dobu cca 10 – 16 sekund. (tlak 1,5 baru, teplota 110 – 130 stupňů). Spíše tlakem než přejížděním žehličkou po aplikaci. Na materiály s větším obsahem umělých látek zažehlujte velmi opatrně a pouze přes utěrku. Na namáhaná místa doporučuji přišít.                            

Po zažehlení aplikaci 48 hodin neprat!                         

Praní do 40 stupňů.

 

 

 

 

 

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Prode prostřednictvím internetového obchodu //www.fler.cz/Prode. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a dle možností prodávajícího i vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou) – abychom předešli případnému navrácení balíčku zpět k Vám, poprosíme Vás o podací číslo balíčku.

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystaven doklad o koupi.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

4.5. U aplikací, nášivek, nažehlovaček, prosím, dodržujte návod k použití - při jejich prokazatelném nedodržení se na poškození zboží nevztahuje reklamace.  

4.6. Náklady na zaslání zboží zpět si hradí kupující sám.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího u Fio banky. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

     5.1.1. Výroba a prodej aplikací, nášivek, nažehlovaček.

Veškerá výroba a prodej aplikací, nášivek, nažehlovaček je na objednávku, pokud nejsou skladem. Na zakázce začínám pracovat až po zaplacení objednávky. Termín dodání se odvíjí od náročnosti zakázky do 14 dní od zaplacení.

     5.1.2. Výroba a prodej textilních dekorací, bytového textilu.

Výroba a prodej textilních dekorací a většího bytového textilu je pouze na objednávku. Na zakázce začínám pracovat až po zaplacení objednávky nebo zálohové faktury. Termín dodání bude vždy upřesněn a odvíjí se od náročnosti zakázky do 30 dnů od zaplacení.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty. (Jestliže spotřebitel zvolil jiný, než nejlevnější způsob dodání zboží, který podnikatel nabízí, vrátí podnikatel spotřebiteli náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží)

5.4. Zaslání zboží obyčejně Českou poštou je pouze na přání zákazníka a veškeré případné komplikace s přepravou nese zákazník.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014.

Prode - Pro děti.

Ilona a Linda.

 

Ilona - Tvůrce.

Byla bych šťastná, pokud by se z vedlejšího podnikání stalo hlavní, ale zatím to tak zdaleka nevypadá...ale člověk si má dávat cíle. Tak to jsem já :-).

 

Linda - Inspirace a už je jí 11 let :-)

 

 

Moc děkuji za Vaši návštěvu a budu šťastná, pokud se sem budete vracet :-)

Krásný den :-)

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám pečlivě zabalené Českou poštou.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Prode

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--