Domů Profil prodejce PS ART petra skopalova
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Prague, ČR
  • 299 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (49) 100%
Nadšenci: 633
Aktivita: aktivní
Prodáno: 299
Registrace: 16.6.2014
Město: Prague
Stát: ČR

PS ART petra skopalova

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

VÍTEJTE V MÉM SVĚTĚ GEOMETRICKÉ ABSTRAKCE.

Děkuji Vám za prohlédnutí mé práce. Nabízím Vám kvalitu a originální umění za příhodné ceny.Tím, že prodávám své obrazy a designové výrobky přímo, nevznikají žádné poplatky galeriím či zprostředkujícím agentům, proto ceny mohou být takto příznivé. Již jsem pro své klienty namalovala řadu uměleckých děl na zakázku konkrétních interiérů, spolupracuji s několika interiérovými návrháři a soukromými sběrateli umění.

Ale opravdu velikou radost mám z realizace mého velkého snu -  přinést své umění co nejblíže reálnému každodennímu životu. Proto jsem začala ze svých obrazů vytvářet unikátní limitované edice hedvábných šátků, šperků a bytových doplňků. Věřím, že si je zamilujete i Vy. 

Miluji geometrii, miluji barvy – malování v duchu geometrické abstrakce mi dává šanci spojit tyto dva elementy do sebe a vytvářet něco velmi silného a krásného.

Geometrická abstrakce mi pomáhá přesněji vyjádřit mé vnímání reality okolo mě. Ne pouze mé radosti, lásku, štěstí, ale i obvyklé obavy a nedorozumění, které potkává každého z nás. Geometrie mi pomáhá popsat tyto věci čistým a jasným způsobem, barvy zase vnáší emoce do tohoto abstraktního světa – jaká nádherná hra tímto vzniká!!!

Mým cílem, jak už jsem zmínila, není pouze vytvářet originální abstraktní díla pro galerie či soukromé sběratele. Chci přenést své umění do každodenního života kolem sebe, chci ho vidět zářit a pomáhat každému cítit se být prostě vyjímečný a originální. Mé šperky, šátky, kabelky, tašky či polštáře jdou právě touto cestou, přenáší mé originální geometrické nápady co nejblíže každodennímu životu – mé obrazy najednou ožívají na skutečných lidech, zdobí krásné tváře, dotváří osobnosti či potěší doma v soukromí jako originální hra barev a tvarů.

Děkuji Vám za Váš čas prohlédnout si mou galerii a přečíst si něco o splnění snu jedné malé holky, co prostě vždycky ráda malovala navzdory všemu a všem kolem sebe! Snad má díla dodají odvahu i Vám jít si za tím Vaším snem. Držím Vám palce.

Vaše Petra

"Že jsou cesty k umění nevyzpytatelné a snad i krásně záhadné až magnetické, dokazuje malířský příběh Petry Skopalové. Už jako dítě odchované kvádrovým panelákem malého města Petra Skopalová usilovně hledala svou cestu k malování a architektuře. Její fascinace geometrií ji později na gymnaziálních studiích dovedla až k vášni pro deskriptivní geometrii, které na plánovaném studiu architektury hodlala zasvětit svůj život. Nedostatek odvahy jít za svým snem ovšem cestu k profesionální architektuře a vlastně geometrii vůbec malinko zaklikatil. Petra se rozhodla ponechat si geometrii jako vášeň v sobě při vnímání světa kolem sebe, času i pocitů či prožitků a v civilním životě se stala investiční bankéřkou. Dlouhá léta na svůj koníček malování a geometrii pohlížela jako na krásnou dětskou vzpomínku, která se do reálného světa nehodí. Nicméně vše jen hluboko uvnitř krystalizovalo a čekalo na vhodný osudový okamžik, aby pak naplno propuklo malováním pláten v duchu geometrické abstrakce. Ano, téměř po 20ti letech se Petra chopila štětce a už ho nedokázala pustit. Radost a veliká píle, vášeň a cit pro barevné geometrické kompozice, které jakoby dlouho zrály a čekaly na své zhmotnění, vyústily v neuvěřitelných 26 obrazů za jediný rok tvorby. Žádná velikost plátna či prostor, který měl být zaplněn, nebyly překážkou. Její obrazy si postupně získávají své příznivce a obdivovatele, okruh lidí, kteří si nechávají malovat tzv. moderní originální plátna na míru svého domu, či bytu se postupně rozrůstá a to i za hranice České Republiky. Barevné, geometrické motivy obrazů umožňují vytvářet i zajímavé designové předměty jako jsou např. dekorační polštáře, skleněné hodiny či koberce. Velmi krásné jsou i limitované edice originálních šperků či hedvábných šátků s grafickými designy obrazů. V květnu 2014 jeden z obrazů dokonce vyhrál kategorii abstrakce v soutěži americké společnosti ARTSLANT, která představuje začínající umělce a talentované malíře galeristům, uměleckým kurátorům, kritikům či soukromým sběratelům po celém světě. Bylo již navázáno několik spoluprácí s galeriemi v New Yorku a ve Španělsku. Kam tato cesta půjde dál zaleží i na Vás :-)

 

Způsob dopravy
Veškeré mé výrobky jsou pečlivě zabaleny do bublinkové fólie a zaslány Českou poštou doporučeně. Zákazník dostane po odeslání k dispozici číslo své zásilky, díky kterému může odeslané zboží kontrolovat.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od PS ART petra skopalova

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--