Domů Profil prodejce renatagebauerova
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Ostrava - Poruba, ČR
  • 4797 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (808) 100%
Nadšenci: 2593
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4797
Registrace: 21.1.2008
Město: Ostrava - Poruba
Stát: ČR

renatagebauerova

/ Prodávající
Novinky
1030724
1.11.2022 12.-17.12.2022 Dny otevřených dveří v Písmodílně. Malý design market součástí. Ostrava

Zdravím všechny příznivce originální tvorby a vítám vás v mojí malé dílně! Mezi tolika nadanými lidmi je fuška prodávat, a tak je to pro mne pocta, že jste zavítali až sem a dáte si čas prohlédnout, co nabízím.

image

Jmenuji se Renáta Gebauerová, jsem z Ostravy, mám skvělého muže, vtipného kluka, čilou holčičku a věřím v nejbáječnější osobu vesmíru, jediného Boha, Ježíše Krista. Tato krásná a jedinečná kombinace darů se rozhodně odráží v mé tvorbě. 

image

Jsem grafik na volné noze a aktuálně se intenzivně věnuji kurzům krasopisu pro veřejnost. V Ostravě Porubě jsem otevřela vlastní ateliér Písmodílna, kde se můžete naučit nejen krásně psát, ale taky třeba malovat nebo něco jiného tvořit. Pořádám svoje kurzy kaligrafie, ale i externí workshopy s dalšími lektory. Písmodílna je také k pronájmu.

Umím navrhnout loga, letáky, vizitky, webové bannery apod.

Krasopis vyžaduje kvalitní pomůcky, proto jsem pro vás naskladnila bloky, které jsou k psaní vhodné. Obálky mají zdobené mými autorskými kresbami a uvnitř mají pečlivě vybraný a léta odzkoušený papír na kaligrafii. Určitě si nenechte ujít prázné bloky nebo již nalinkované sešity. 

Vytvořila jsem také dvě autorské písanky. První Krásná písanka už je vyprodaná, ale druhá Písanka pro všechny je čerstvá ještě z tiskárny. V obchůdku najdete pár originálních kousků i jejich tištěné verze jako plakáty za přijatelnější cenu.

Ručně psané texty se budou postupně objevovat i na nových svatebních oznámeních. Pokud máte krasopis rádi a chcete mít originální oznámení, obraťte se na mne se svojí představou a mám naději, že se k Vaší spokojenosti domluvíme na realizaci.

Kromě krasopisu tu a tam kreslím. Motivy dívenek nebo zvířátek jsou oblíbené u dětí i dospělých zákazníků.

Obrázky najdete na rozličných aktiklech mého zboží. Pokud se vám nehodí zrcátko, magnetka, placka, přáníčko ani látkový obal, mohu vám na přání vystavit obrázek samotný, vytištěný k zarámování. Neváhejte se na mne obrátit s konkrétní prosbou.

Něco málo o mně se můžete dovědět v článku Život je jako bonboniera. Je to už ale trošku historie a tak je tu ještě jeden Po 10 letech.

Ručně psané písmo lze využít v mnohých oblastech osobního života i podnikání. Ráda vám pomohu třeba i s návrhem výlohy nebo reklaních cedulí.

image

Krása písma zjevně uchvacuje stále více lidí. A jelikož mne známí začali prosit, abych je taky naučila pěkně psát, vznikly kurzy kaligrafie.

V současné době mám několik druhů kurzů. Jejich popis najdete níže.

DÁMSKÉ PÉRKO 1

Na kurzu vyučuji typ písma Copperplate, který se píše tzv. dámským pérkem a ostrou flexibilní špičkou. Tedy jde o namáčecí pero a tuš. Naučíme se základní dovednosti psaní a malou abecedu.

image 

DÁMSKÉ PÉRKO 2

Kurz je pro pokročilé, vyučuji typ písma Copperplate, který se píše tzv. dámským pérkem a ostrou flexibilní špičkou. Tedy jde o namáčecí pero a tuš. Naučíme se verzálky, kudrliny a návrh textu.

FIXY

Tento kurz je určen všem, kdo se trošku bojí namáčecího pera a chtějí si moderní psací písmo vyzkoušet spíš fixem.

ŠTĚTCE

Tento kurz je spíše pro mírně pokročilé. Propojíme krásné psaní štětcem
s akvarelem, ale nejen to. Těšte se na metalické barvy na tmavých papírech.

image

HANDLETTERING WORKSHOP

Laicky řečeno je handlettering malování písmen za účelem vytvoření malého uměleckého díla. Pokud vám na mysl vyvstalo české slovo písmomalířství, tak ho z mysli zas nechte odplout. Handlettering není úplný ekvivalent českému písmomalířsví, i když tam najdeme společné prvky. Handlettering se pohybuje někde mezi písmomalířsvím, kaligrafií a typografií. Říká se, že obrázek vydá za tisíce slov. Handlettering je sice text, ale zároveň i obrázek. Takže zabijeme dvě mouchy jednou ranou.

V ceně každého kurzu jsou veškeré potřebné psací potřeby a malé občerstvení.

Kurz trvá 3-4 hodiny.

Místo konání upřesním vnitřní poštou.

V neposlední řadě můžete můj kurz projít on-line formou, protože nabízím dva kurzy on-line.

Koupit můžete také moji již druhou písanku nebo se zásobit sešity na procvičování.

Máte zájem o vytvoření svatebního oznámení dle Vašich požadavků? Budu moc ráda, když se na mne obrátíte se svými představami. Můžete mi poslat odkaz na svatební oznámení nebo sady, které mám v nabídce já nebo které jste našli někde na internetu a které Vás velmi inspirovalo. Případně mi můžete popsat svoji představu po svém. 

Níže uvádím seznam nejčastějších otázek, které mne zajímají, abych Vám mohla vytvořit předběžnou cenovou nabídku na základě Vašich požadavků.

1. Počet kusů

2. Velikost a formát

3. Druh papíru

4. Upřesnění, zda Vám stačí digitální písmo nebo si ode mne přejete texty navrhnout ručně. Ručně psaný text se spolu s ostatní grafikou poté vytiskne. Nebo zda máte zájem o čistou ruční práci a chcete každé oznámení psát ručně.

5. Jde pouze o oznámení nebo máte zájem i o další svatební tiskoviny jako jsou obálky, jmenovky na stůl, pozvánka k obědu/párty, menu, svatební noviny atd.

6. Termín dodání

Svatební oznámení na míru pro Vás začnu zpracovávat, jakmile odsouhlasíte cenovou nabídku a poptávku potvrdíte. Tím se stane závaznou a požádám Vás o uhrazení zálohy ve výši 40% z předběžné cenové nabídky.

Jakmile je dílo hotové a Vy potvrdíte, že může jít do tisku, vystavím Vám rezervaci Vašeho balíčku na míru a jakmile je zbylá část objednávky uhrazena, tiskoviny jdou do výroby.

Doba tisku se pohybuje od 1-2týdnů. V případě urgence lze domluvit dříve, ale bez záruky. Jsem závislá na ochotě a časové vytíženosti tiskárny.

Poté, co tiskoviny dorazí z tiskárny, je obratem posílám Vám.

Pokud máte možnost tisknout sami, lze se domluvit na dodání grafiky pouze v digitální podobě. Cenu podle toho upravuji.

Budu se těšit na Vaši poptávku.

Ke svatbě patří samozřejmě i jmenovky, menu, cedule a jiné aktikly, proto neváhejte poptat i další detaily.

Objednávky vyřizuji průběžně, prosím o trpělivost, pečuji o dvě děti na distanční výuce a zboží nemám doma. Pokud na odeslání spěcháte, napište mi prosím zprávu k objednávce, pokusím se Vám vyjít vstříc.

Česká pošta, doporučeně, u větších zásilek Balík do ruky. Zásilkovna.

Způsob dopravy
Zasílám přes Zásilkovnu. Na pobočku, na adresu, jak si zvolíte. Zboží lze osobně převzít v Ostravě Porubě. Česká pošta je dlouhodobě nespolehlivá a komplikovaná. Tuto dopravu u mne nehledejte. Faktury nejsou přiloženy k zásilkám. Najdete je ve své objednávce zde na Fleru, kde si je můžete vytisknout. Pokud trváte na tištěné kopii, dejte prosím vědět, ráda vyhovím.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od renatagebauerova

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--