Profil uživatele
Renule
Prodávající
Ostrava - Plesná
Registrace: 21.1.2008

Zdravím všechny příznivce originální tvorby a vítám vás v mojí malé dílně! Mezi tolika nadanými lidmi je fuška prodávat, a tak je to pro mne pocta, že jste zavítali až sem a dáte si čas prohlédnout, co nabízím.

Jmenuji se Renáta Gebauerová, jsem z Ostravy, mám skvělého muže, vtipného kluka, čilou holčičku a věřím v nejbáječnější osobu vesmíru Ježíše Krista. Tato krásná a jedinečná kombinace darů se rozhodně odráží v mé tvorbě. Zde na Fleru se představuji pod přezdívkou Renule.

Ačkoli mě profesně živí angličtina, na druhé, té volné noze se aktuálně věnuji kaligrafii a vodovým barvám. V obchůdku najdete pár originálních kousků i jejich tištěné verze jako plakáty za přijatelnější cenu. V Ostravě pořádám kurzy kaligrafie, pokud máte zájem.

image

Ručně psané texty se budou postupně objevovat i na nových svatebních oznámeních. Pokud máte kaligrafii rádi a chcete mít originální oznámení, obraťte se na mne se svojí představou a mám naději, že se k Vaší spokojenosti domluvíme na realizaci.

V minulosti jsem kreslila spíše dětské motivy, ale ty byly, jsou a budou oblíbené i u dospělých zákazníků. Ať už jsou to zvířátka nebo celá řada romantických dívenek. Obrázky najdete na rozličných aktiklech mého zboží. Pokud se vám nehodí zrcátko, magnetka, placka, přáníčko ani látkový obal, mohu vám na přání vystavit obrázek samotný, vytištěný k zarámování. Neváhejte se na mne obrátit s konkrétní prosbou.

Pokud vás zajímá, jak některé moje kresby vznikají, napsala jsem o tom stručný příspěvek v blogu.

Ráda bych vám doporučila také tvorbu kolegy a kamaráda, konkrétně Josefa Mladějovského, který zde prodává pod přezdívkou jbuttons. Pokud si vyberete zboží zároveň u něj v obchůdku, jsme schopní se domluvit a poslat vám jeden balíček. Vídáme se pravidelně každý týden.

Pokud hledáte moje autorské látky, najdete je nyní na mém novém profilu Studio Renchinchay.

Něco málo o mně se můžete dovědět v článku Život je jako bonboniera.

 

Máte zájem o vytvoření svatebního oznámení dle Vašich požadavků? Budu moc ráda, když se na mne obrátíte se svými představami. Můžete mi poslat odkaz na svatební oznámení nebo sady, které mám v nabídce já nebo které jste našli někde na internetu a které Vás velmi inspirovalo. Případně mi můžete popsat svoji představu po svém. 

Níže uvádím seznam nejčastějších otázek, které mne zajímají, abych Vám mohla vytvořit předběžnou cenovou nabídku na základě Vašich požadavků.

1. Počet kusů

2. Velikost a formát

3. Druh papíru

4. Upřesnění, zda Vám stačí digitální písmo nebo si ode mne přejete texty navrhnout ručně. Ručně psaný text se spolu s ostatní grafikou poté vytiskne. Nebo zda máte zájem o čistou ruční práci a chcete každé oznámení psát ručně.

5. Jde pouze o oznámení nebo máte zájem i o další svatební tiskoviny jako jsou obálky, jmenovky na stůl, pozvánka k obědu/párty, menu, svatební noviny atd.

6. Termín dodání

Svatební oznámení na míru pro Vás začnu zpracovávat, jakmile odsouhlasíte cenovou nabídku a poptávku potvrdíte. Tím se stane závaznou a požádám Vás o uhrazení zálohy ve výši 40% z předběžné cenové nabídky.

Jakmile je dílo hotové a Vy potvrdíte, že může jít do tisku, vystavím Vám rezervaci Vašeho balíčku na míru a jakmile je zbylá část objednávky uhrazena, tiskoviny jdou do výroby.

Doba tisku se pohybuje od 1-2týdnů. V případě urgence lze domluvit dříve, ale bez záruky. Jsem závislá na ochotě a časové vytíženosti tiskárny.

Poté, co tiskoviny dorazí z tiskárny, je obratem posílám Vám.

Pokud máte možnost tisknout sami, lze se domluvit na dodání grafiky pouze v digitální podobě. Cenu podle toho upravuji.

Budu se těšit na Vaši poptávku.

 

Objednávky vyřizuji jednou měsíčně, a to na jeho konci.

Pokud na odeslání spěcháte, napište mi prosím zprávu k objednávce, pokusím se Vám vyjít vstříc.

Česká pošta, doporučeně, u větších zásilek Balík do ruky.

Způsob dopravy
Zasílám doporučeně Českou poštou. Faktury nejsou přiloženy k zásilkám. Najdete je ve své objednávce zde na Fleru, kde si je můžete vytisknout. Pokud trváte na tištěné kopii, dejte prosím vědět, ráda vyhovím. Objednávky vyřizuji jednou za měsíc, a to na jeho konci. V případě, že spěcháte, napište mi zprávu do objednávky, pokusím se Vám vyjít vstříc.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
614393
10.4.2017 21. 5. 2017 jsem na ostravské akci KOMPOT v Trojhalí Karolina.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.