Domů Profil prodejce Rozvoněno
  • aktivní prodejce od r. 2020
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Sivice, ČR
  • 564 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (62) 100%
Nadšenci: 152
Aktivita: aktivní
Prodáno: 564
Registrace: 17.3.2020
Město: Sivice
Stát: ČR

Rozvoněno

/ Prodávající
Novinky
1005536
26.4.2022 Originální dárek ke Dni maminek? Koukněte na naši novinku: https://www.fler.cz/zbozi...

Jsme manželé Ester a Michael Schmidtovi, kteří se společně nadchli do pěstování, zpracovávání a vyrábění věcí z levandule. Za domem jsme si zasadili malé políčko levandule, o které se staráme s láskou. Také nezapomínáme na naši nenahraditelnou zemi, kterou vyživujeme pouze ekologickými prostředky.

Díky touze tvořit a rozdávat radost z levandule a přírody jsme se rozhodli založit Rozvoněno. Produkty vyrábíme ručně a každý kus je originál. Máme ohromnou radost, když je výsledek „rozvoněn“ vůněmi přírody.

Zaměřujeme se převážně na výrobu svíček z přírodních vosků - kokosového a sójového. Svíčky z přírodních vosků mají lepší vlastnosti než běžné parafínové svíčky. Neobsahují žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Jsou bilogicky odbouratelné. Při hoření nevylučují žádné škodlivé látky a doba hoření je delší až o 50 % oproti běžnému parafínovému vosku.

Během celého procesu výroby myslíme na přírodu, a tak svíčky dáváme do již použitých skleniček např. od opočenského či farmářského jogurtu a různých pomazánek. Kdybyste měli doma více nevyužitých skleniček tohoto typu, který pro výrobu využíváme, budeme moc vděční za jejich darování (můžete se nám ozvat do zpráv). Zaručujeme Vám, že skleničkám dáme druhou šanci. Skleničky čistíme přírodně - jedlou sodou.

Způsob dopravy
Balíčky posíláme přes Zásilkovnu a DPD. Osobní odběr je možný na adrese Sivice 85. Během balení se snažíme myslet na naši planetu, a tak znovu využíváme již použité krabice a další obalové materiály. Nelekněte se tedy, když Vám balíček přijde v krabici s nápisem nějaké firmy. Pouze se touto cestou snažíme smysluplně využívat již vzniklý odpad.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Rozvoněno

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--