Domů Profil prodejce sabina.cardova
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Volyně, ČR
  • 13 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (6) 100%
Nadšenci: 25
Aktivita: aktivní
Prodáno: 13
Registrace: 18.6.2018
Město: Volyně
Stát: ČR

sabina.cardova

/ Prodávající
Novinky
840625
29.10.2019 Nabídka nově rozšířena o svatební obrazy (na způsob knihy hostů) určené pro otisky svatebčanů. Vloženo 5 motivů.

Vítám Vás na svých stránkách, těší mě, že jste ke mě zavítali!

Jsem maminka na mateřské a předtím jsem pracovala jako optik. Kresbou se zabývám od malička, ale ten pravý zlom nastal po ukončení vysoké školy a nástupu do zaměstnání. Pravděpodobně únik od stereotypu, návrat k sobě a především skvělá meditace. V roce 2015 jsem se začala zabývat naplno malbou akrylovými barvami, přidala jsem akvarel, poté jsem podstoupila kurz malby olejovými barvami, nejdříve hyperrealistického portrétu, poté krajiny.

Kresba mě opravdu baví a naplňuje, proto jsem se rozhodla nabídnout své služby v kresbě portrétů tužkou a uhlem. Pokud byste měli nějaké speciální přání i z jinéhou soudku, nebojte se napsat. ;-)

Děkuji za návštěvu, pokud se Vám u mě bude líbit, budu šťastná za udělené srdíčko nebo komentář. ;)

Sabina

REALISTICKÉ PORTRÉTY

@Nakresli_me

 Věřím, že krásný portrét dokáže učarovat a především jako dárek udělat druhému upřímnou radost. Pokud sháníte výjimečný dárek, který nezapadne mezi ostatními, bude pro Vás portrét správnou volbou.

Do portétů vkládám veškerou svou preciznost, věnuji se každému detailu tváře, abych co nejvěrněji zachytila podobu a portrét byl autentický.

Kresba tužkou byla vždy moje nejoblíbenější technika. Dokáže být přesná, můžete s ní vykreslit každý detail, umí zapůsobit svou lehkostí i výraznou hloubkou. Lze nádherně kombinovat s uhlem, který je výrazný a hedvábně černý. Portrét uhlem avšak nebude tolik detailní jako portrét tužkou.

 Prosím před závazným objednáním portrétu si přečtěte informace v sekci Jak objednat. Děkuji. 

 

 image

 

 

 

 

Prosím před závazným objednáním portrétu, věnujte pozornost následujícím řádkám.

 Pokud není uvedeno jinak, portrét je zaměřen přímo na obličej s náznakem ramen a bílým nebo vyšrafovaným pozadím. Pokud máte jinou představu, je potřeba to uvést dopředu, podle toho vás informuji o ceně. Ideálně zašlete rovnou fotografii, může jich být klidně několik. Ráda pomůžu s výběrem vhodné předlohy. 

Jakou fotografii vybrat?

Vybírejte fotografie zaměřené hlavně na obličej. Výborné jsou fotky pořízené profesionálními fotografy, pozor ale na přílišné úpravy, vyhlazení obličeje, zeštíhlení, zvětšení očí atd. Fotografie by měla být ostrá, v dobré kvalitě bez zbytečných stínů v obličeji. Z rozmazané fotky bohužel nedokážu nakreslit pěkný detailní portrét. Ideální je taková fotka, na které po zvětšení rozeznáte jednotlivé řasy. 

Záloha

Až se domluvíme na zakázce, zaplatíte zálohu 50% z ceny (nebo podle domluvy). Hotovou kresbu zašlu ofocenou na schválení, pokud je vše v pořádku, vložím zboží do prodeje s rezervací na vaše jméno. Po obdržení i zbylé částky obraz důkladně zabalím a odešlu.

Balení

Obrazy zasílám v kartonovém tubusu nebo v deskách z kartonu, záleží na velikosti. 

Prosím před objednávkou se registrujte. Portréty na přání přijímam pouze od registrovaných uživatelů. Děkuji za pochopení.

Pokud jsem na něco zapomněla, neváhejte mi napsat, ráda zodpovím každý váš dotaz.

Můžete zároveň nakouknout na můj  druhý profil Basinah, kde naleznete např. přání, tisky a akvarelové malby, platit tak budete jedno poštovné.

 

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od sabina.cardova

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--