Domů Profil prodejce semmira
Zdenka Zajacová
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Novosedlice, ČR
  • 34 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 16
Aktivita: aktivní
Prodáno: 34
Registrace: 15.12.2017
Město: Novosedlice
Stát: ČR

semmira

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítame vás v našem obchůdku.

Naše bižuterie je ručně vyrobená z polymérové hmoty nebo z kvalitních drátků a korálků. Korálky a dráty jsou od českých dodavatelů. 

Všechna nabízená bižuterie je po jednom kusu. V případě zájmu je možné udělat i víc kusů po vzájemné dohodě na základě objednávky.

Když by jste měli zájem o kratší nebo delší variantu náhrdelníku, nebo jiné bižuterie, v jiném barevném provedení, neváhejte nás kontaktovat, přispůsobíme bižuterii na váš požadavek. 

V případě poškození bižuterie se pokusíme o opravu. Poštovné hradí zákazník.

Informace pro zákazníky ze Slovenska. Vzhledem k tomu, že máme účet veden u Fio banky, jsou platby ze Slovenska bez poplatků.

 

Osobní odběr je možný po předešlé domluvě. Prosím neplést si s Dobírkou!!!

Na šperky z našich stránek poskytujeme záruku dle obecně platných předpisů (občanský/obchodní zákoník). Reklamace  nelze uplatnit na škody způsobené špatným používáním, mechanickým poškozením či opotřebením bižuterie v důsledku užívání. Lhůta pro vyřízení reklamace se počítá ode dne, kdy od Vás šperky obdržíme.

Reklamované šperky spolu s kopií dokladu o koupi bižuterie musí zákazník dodat na místo uplatnění reklamace. Do popisu uveďte, že se jedná o reklamaci a důvod reklamace. Zákazník je odpovědný za přepravu bižuterie a případné škody při ní způsobené (doporučujeme zásilku pojistit). K přepravě reklamované bižuterie používejte výhradně originální obaly pro šperky. Přesto i v případě poškození nese plnou odpovědnost kupující a na jeho náklady budou poškozené šperky zaslány zpět, jelikož reklamace na základě mechanického poškození není uznatelná. Dopravné v souvislosti s reklamovanými šperky k prodávajícímu hradí zákazník. Po vyřízení reklamace budou šperky zákazníkovi zaslány zpět na náklady prodávajícího.

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně. Bublinková obálky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od semmira

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--