Menu
--
Profil prodejce SEVERSKI Domů
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Budyně nad Ohří, ČR
  • 956 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (84) 100%
Nadšenci: 778
Aktivita: aktivní
Prodáno: 956
Registrace: 25.5.2016
Město: Budyně nad Ohří
Stát: ČR

SEVERSKI

/ Prodávající
Novinky
890039
2.7.2020 Vloženo pár nových kousků do kategorie Zlevněno. Poslední kousky, které už nebudou, tak pokud se líbí, neváhejte. Krásné léto všem nejen na Fleru :)

Severski, autorská tvorba ze severu.

Příběh Severski se začal psát na začátku roku 2014. Láska k papíru, tvůrčí nálada a nespočet nápadů. To vše mě vedlo k myšlence založit místo, které bude plné originálních výrobků, místo kde si můžete udělat radost nebo načerpat inspiraci. Téhož roku jsem spustil internetový obchod, který se neustále vyvíjí a jehož nabídka se postupně rozrůstá. V průběhu několika let vznikly stovky výrobků, které zdobí interiéry nejen u nás, ale i v zahraničí. Několik mých plakátů si také „zahrálo“ ve dvou českých seriálech.

Kdo jsem?

Jmenuji se Jan Trsek, jsem ze severu Čech. Jsem autorem a majitelem značky Severski. Grafice a grafické tvorbě se věnuji již mnoho let. Téma mé tvorby je různé. Inspiraci čerpám všude kolem sebe, avšak z velké části je má tvorba ovlivněna severským stylem. Používám různé techniky, nejčastěji vektorovou grafiku. Z hotových kreseb tvořím hlavně plakáty na zeď, notesy, přání nebo dárkové potřeby. Abych se odreagoval od práce na počítači, vyrábím různé dekorace a doplňky. Vznikají tak originální české výrobky, ručně vyrobené kousky s příběhem a duší.

Více o mně si můžete přečíst v rozhovoru pro Fler Mag zde.

Pokud máte dotaz, speciální přání či zájem o spolupráci, neváhejte mi napsat. Mou tvorbu můžete také sledovat na sociálních sítích.


Materiály a výrobky

Dávám přednost materiálům vyrobeným v ČR a EU. K balení zásilek využívám nový i recyklovaný karton. Všechny výrobky vznikají v čistém a nekuřáckém prostředí. Pro prezentaci výrobků vybírám ty nejlepší fotografie, přesto se výsledné barvy výrobků mohou nepatrně lišit v závislosti na použitém zařízení a webovém prohlížeči. Výrobky, fotografie i texty podléhají autorským právům.


DOPRAVA A PLATBA

Česká pošta - bankovní převod - 65Kč

Česká pošta - dobírka - 135Kč (registrovaní uživatelé)

Zásilkovna  - bankovní převod - 65Kč
(doručení na Vámi vybrané výdejní místo)

Pokud máte zájem o zaslání zboží do jiné země, kontaktujte mě.

Platba bankovní převodem nejpozději do 7 pracovních dnů. Vaše zásilka bude vyexpedována po připsání platby na můj účet. Elektronickou fakturu k vytištění naleznete u Vaší objednávky.

PŘEVZETÍ ZÁSILKY

Při převzetí zásilky zkontrolujte neporušenost obalu. Zjistíte-li viditelné vady, odmítněte zásilku převzít a vyplňte s přepravcem zápis o škodě. Pokud dojde k této nepříjemné situaci, kontaktujte mě.

NEVYZVEDNUTÁ ZÁSILKA

Pokud při doručování zásilky nebudete k zastižení, dostanete od poštovního doručovatele upomínku a zásilka bude uložena na vaší poště. A to pouze 10 pracovních dní!!! Pokud si zásilku do této doby nevyzvednete, bude zaslána zpět na mou adresu. V tomto případě je nutné uhradit další náklady na opětovné zaslání zásilky k vám.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Pokud nejste z jakéhokoliv důvodu se zakoupeným zbožím spokojeni, můžete jej nejpozději do 14ti dnů od jeho doručení vrátit. O této skutečnosti mě prosím informujte. Zboží musí být vráceno kompletní a nepoškozené. Náklady spojené s vrácením zboží hradí zákazník. Částka za objednávku Vám bude poté vrácena zpět na Váš účet.

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou nebo přes Zásilkovnu zabalené do tubusů nebo kartonových obálek.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od SEVERSKI

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím