Profil uživatele
Sluneční dům
Prodávající
Neratovice
Registrace: 28.12.2008

Vítám Vás ve Slunečním domě a přeji krásný slunečný den

Jmenuji se Eva Butzke. Narodila jsem se v jihočeském  Písku, vystudovala jsem VŠChT v Pardubicích- obor barvení textilu a textilní úpravy. Ve svém oboru jsem nikdy nepracovala, a tak jsem se s barvami duhy začala přátelit jiným způsobem. Tu a tam vyrazím na výlet do světa textilních technik a některé výtvory Vám zde též nabídnu. 

Květinové mandaly jsem začala kreslit před deseti roky.  Tyto moje květinové mandaly tvoří několik diagnostických řad. První z nich je  Cesta k sobě, která Vám pomůže najít sebe sama. Mandalky jsou dostupné nyní jako kartičky o rozměru 5 × 5 cm a 9 × 9 cm. Nyní je možné také získat sadu 21 mandalek za zvýhodněnou cenu. Druhou diagnostickou sadou je systém obrázků s názvem Chrám duše. Již nyní ho můžete shlédnout a objednat ve stejnojmenné sekci v mé galerii. A také si můžete koupit celou sadu 21 obrázků za zvýhodněnou cenu v různobarevných obalech. Nyní máte možnost koupit nové obrázky bylin a rostlin pro naše zdraví a energii s kódy HS a NS. Mandalky i obrázky dostanete vždy s doprovodným textem a bez vodotisku.

Polštáře pro odpočinek, snění a inspiraci najdete v sekci Polštáře.

Šály z přírodních materiálů najdete v sekci Šály.  Zde najdete také originální kousky barvené přírodními barvivy. 

Doufám, že Vás moje nabídka zaujme, a tak se těším na Vaše návštěvy v mé galerii a na Vaše objednávky.

Děkuji všem za krásné hodnocení mé práce a zvu srdečně do svého klubu

Mandaly uvedené v této galerii jsou 100% mými originálními výtvory a jsou tedy chráněny autorským zákonem. Proto Vás prosím, abyste si je nikdy sami nestahovali ani netiskli. Děkuji Vám za pochopení a těším se na Vaše objednávky.

Přeji Vám šťastný rok 2018

plný krásy a radosti.

 

Způsob dopravy
Svoje výrobky Vám pošlu prostřednictvím České pošty. Podle druhu Vámi zakoupeného výrobku zabalím do balíku nebo bublinkové obálky, vždy tak, aby byl výrobek bezpečně doručen bez poškození.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.