Domů Profil prodejce Soyovky
  • aktivní prodejce od r. 2019
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Přerov, ČR
  • 500 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (12) 100%
Nadšenci: 42
Aktivita: aktivní
Prodáno: 500
Registrace: 14.9.2019
Město: Přerov
Stát: ČR

Soyovky

/ Prodávající
Novinky
904847
6.10.2020 RŮŽOVÝ ŘÍJEN - měsíc boje proti rakovině prsu. Z každého prodaného vonného vosku 5 Kč Alianci žen s rakovinou prsu.

 

Vážím si vašeho zájmu o čajové svíčky z přírodního sójového vosku. Spolu můžeme udělat svět hezčí, než byl včera. A jak? Třeba právě tak, že začneme pálit svíčky vyrobené z obnovitelných zdrojů, nebo recyklovat kalíšky a nezatěžovat tak přírodu dalším odpadem. 

 

Každá svíčka i vosk u nás prochází lidskýma rukama. Od recyklace, přes výrobu až po balení. A jak takovou zásilku od Soyovek poznáte? No přece tak, že krásně voní. Před předáním dopravci totiž balíček prochází voňavým rituálem + na vás uvnitř ještě čeká jedno malé překvapení. :-)

 

Na Fleru nejsem nováčkem. Od roku 2016 zde prodáváme s manželem svíčky pod značkou BuioBello. Jenže jsem se časem vyprofilovala a začala se věnovat sójovému vosku a ekologičtějšímu balení. Máte-li čas a chuť, můžete si víc přečíst v záložce "O mně".

Přeji příjemné chvíle při prohlížení zboží. 

Tereza

Jsem Tereza, vodnářka s hlavou v oblacích, knihomolka, milovnice Itálie, holka s culíkem, po které ještě někde chtějí občanku, přitom jí už táhne na 30, řídící se heslem: Nedělej to, co nechceš, aby druzí dělali tobě. Mimo to jsem i alergička. Kašlu a kýchám, jen co můj nos ucítí cokoli umělého. Zároveň miluju svíčky a vůně, pálím je ráda a často. Jenže najít svíčku bez parafínu a všem umělotin, to je pomalu jako hledat jehlu v kupce sena. Vím, že hodně z vás trápí stejný problém. Sama jsem hledala, zda už někdo zdravější čajové svíčky vyrábí. 

 

Když jsem před 4 roky začínala s výrobou bezobalových náplní, říkala jsem si, že bude těžké lidem představit něco, co ještě v podstatě na trhu neexistuje. Bála jsem se, že to nevyjde. Ale ekologickým čajovým svíčkám bez kalíšku jsem věřila natolik, že jsem to riskla a ve výrobě pokračovala. Něco takového přece musí dostat šanci. Vždyť to pomůže nejen lidem (zdravější svíčky), ale i přírodě (nevzniká odpad navíc). 
Pak následovalo založení živnosti už na mé jméno (předtím to bylo na manželovo), v r. 2017 vznik kamenného obchodu se svíčkami a po 2 letech přesun do vhodnější kanceláře. Díky bezobalovkám jsem získala skvělé zákaznice a postupem času se z některých staly i kamarádky. :-)

V hlavě mám spoustu nápadů, jen mi jako psychopatické detailistce vždy trvá, než jsem s výrobkem spokojená a může spatřit světlo světa. Máte-li tip, co by zde nemělo chybět, napište mi. 

Mým přáním je, abyste u nás byli vždy spokojeni a měli maximální péči. Protože díky vám můžou Soyovky pokračovat. ♥

 

 

 Jako první v ČR máme čajové svíčky a náplně i z přírodního kokosového vosku.

  

To, co mě žene neustále dopředu a nutí neusnout na vavřínech, je vědomí a pocit, že se několika lidem díky čajovkám dýchá lépe. ♥

 

                            Kdo má u nás co na starost

 

Terča vymýšlí a vyrábí všechny produkty, fotí, komunikuje s vámi na sociálních sítích a e-mailu, spravuje Fler a e-shop.

Barča má na starost balení všech výrobků, odesílání balíčků a provoz naší kanceláře.

Co znamená RECYKLOVANÉ KALÍŠKY?

Nejsem pravá eko bio žena, ale zároveň mi není lhostejná ekologie a znečišťování životního prostředí. Abychom alespoň trochu odlehčili přírodě a nezatěžovali ji dalším odpadem, sbíráme od zákazníků použité kalíšky, které dále čistíme, dezinfikujeme, recyklujeme a připravujeme k dalšímu použití. 

Nově také recyklujeme NAŠE PLÍŠKY (malá kovová kolečka, která zůstanou po vypálení svíčky).

 

Všechny obaly jsou eco-friendly. Většina je biologicky odbouratelná do 3 měsíců, s certifikací FSC a 100% přírodní, z obnovitelných zdrojů.

 

Do čeho balíme vaše objednávky?

 

Krabice i výplně jsou recyklované, to, co k nám přijde, zase posíláme dál, nekupujeme nové. Balíček přelepujeme papírovou lepicí páskou. Vše pro vás s velkou péčí chystá moje sestra Baruška.

 

 

 

Způsob dopravy
Všechny objednávky posílám přes smluvního partnera - Zásilkovnu. Lze využít jejich výdejní místa, nebo doručení na adresu přes Českou poštu či kurýrem DPD/InTime.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Soyovky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--