Domů Profil prodejce stereotank
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 10 hodin.
  • Lanškroun, ČR
  • 33 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (21) 100%
Nadšenci: 57
Aktivita: aktivní
Prodáno: 33
Registrace: 7.2.2012
Město: Lanškroun
Stát: ČR

stereotank

/ Prodávající
Novinky
578257
11.12.2016 Z dobré nálady vzniklo vyprávění o jedné příjemné adventní výstavě ->> https://www.fler.cz/blog/...

Ahoj,

jmenuji  se Michaela, studovala jsem archeologii v Hradci Králové a nyní jsem na vizuální tvorbě v Brně. Miluji přírodu a jsem notorický útěkář do minulosti a jiných realit. Fascinují mě primitivní národy a jejich technologie, rituály, zvyky, jazyk. Představuji si život těchto lidí kdysi u nás, třeba lovce mamutů na Pálavě. Přemýšlím nad cestou, kterou lidstvo muselo urazit, aby se dostalo tam, kde jsme my dnes. 

Na cestě za odhalením tajemství našich pravěkých předků si zkouším zažít různé části jejich života na vlastní kůži. Přežít v přírodě, jíst jen to, co si nasbírám, nosit šaty, které si sama ušiji kostěnou jehlou, chodit ve vlastnoručně vyrobených botách... Někdy je to velká dřina a přemáhání a zároveň je to také přenádherná romantika.

Často mívám pocit, že ke mě mluví příroda. A to když se hrabu v hlíně, v suchém listí, v písku nebo kamení. Jsou to všechno moc krásné zvuky a inspirují mě. Proto pracuji s přirozenými materiály a úplně si s nimi vystačím. Nejvíc ze všech materiálů miluji hlínu, ráda z ní piju i jím, ráda do ní nořím ruce, ráda jsem od ní špinavá, ráda poznávám počátky jejího zpracovávání i její hranice.

Keramice se věnuji několik let a společně s mojí maminkou nás znáte jako DÍLNIČKU KOCOURKA MOURKA.

Občas utíkám i do budoucnosti, aby ne, po tolika přečtených sci-fi knížkách! Tím jsou zase inspirované kovové industriální doplňky. Jsem prostě takový cestovatel v čase... :-)

 Uvařte si čajíček a dejte taky na chvilku stresu z moderní doby sbohem! ;-)

Hezký den přeje Stereotank!

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od stereotank

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--