Domů Profil prodejce SvíčkyM
Marcela Plevová
  • aktivní prodejce od r. 2019
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Jeseník, ČR
  • 195 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (23) 100%
Nadšenci: 127
Aktivita: aktivní
Prodáno: 195
Registrace: 3.7.2019
Město: Jeseník
Stát: ČR
Důležitá informace: Pro možnost bankovních převodů bez poplatku ze Slovenska mám zřízen také účet u Fio banky.

SvíčkyM

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte na mém profilu s originálními svíčkami z palmového vosku.

Při výrobě svíček z palmového vosku je výsledek vždy jedinečný a neopakovatelný. Každý výrobek je originálem. V určité fázi výroby začne žít svým vlastním životem, takže vždy s napětím očekávám výsledek. Ale to je na tom právě to nejkrásnější. Palmový vosk je 100% přírodním materiálem, bez jakýchkoliv chemických přísad a ropných derivátů. Svíčky z palmového vosku jsem si zase zamilovala zejména pro zvláštní krystalické obrazce, podobné ledovým květům, které tento vosk na svíčkách vytváří.

Ale občas v mé nabídce naleznete také parafínové svíčky, protože některé mé výtvarné nápady z palmového vosku zrealizovat nejdou, jeho vlastnosti jsou prostě jiné... Například vysoký lesk. Parafínové svíčky odlévám ze směsi velmi kvalitních parafínů, díky tomu jsou velmi tvrdé a lesklé.

Svíčka "v akci" na Cestách k sobě :-)

Pokud si z mé nabídky vyberete svíčku v určité barvě ale měli byste zájem o jinou velikost či tvar, neváhejte mě kontaktovat vnitřní poštou.

Rovněž mě kontaktujte v případě požadavku na větší počet svíček ve vybrané barvě, než je aktuálně v nabídce k dispozici.

Mé výrobky nabízím nyní již na třech profilech.

Na profilu Marcela Plevová najdete mé originální ručně malované hedvábí a různé výrobky z něj. Kromě šátků a šálů také šaty, sukně, tuniky, kravaty a podobně.

Na profilu AteliérM jsou výrobky, k jejichž vytvoření jsem nepoužila ani vosk ani hedvábí, především kresby, malby, grafiky... Při nákupu zboží současně z různých profilů zašlu dohromady za jedno poštovné.

(Profil SvíčkyM vznikl rozdělením profilu Hedvábí-svíčky na dva samostatné, momentálně přesunuji zboží z tohoto původního profilu, nyní již přejmenovaném na Marcela Plevová. Prosím tedy o strpení, zboží, které zatím není vystaveno zde, naleznete na profilu původním.)

 

Většina svíček na mých stránkách je vyrobena z palmového vosku, který je čistě přírodní, stejně jako vosk včelí. Je to 100% ztužený přírodní olej bez jakýchkoliv chemických přísad, neobsahuje petrolej ani žádné ropné deriváty. Svíce z něj hoří čistě, bez zápachu. Hoří až trojnásobně déle než svíčky vyrobené z tradičního parafinu. Produkuje mnohem méně sazí než parafín, čadí až o 90% méně a svíce z něj jsou tedy vhodnější i pro alergiky. S použitím bavlněného knotu se jedná o 100% přírodní produkt. Svíčky z palmového vosku se odlévají většinou ručně. Jedná se o krystalický materiál, kresba krystalů na povrchu připomíná ledové květy a nikdy se neopakuje. Každá svíce je tak originálem. Při správné tloušťce knotu svíčka při vyhořívání vytváří velmi dekorativní, jakoby krajkový okraj (ukázky na titulní stránce). K výrobě svíček používám vosk původem z Malajsie.

Při zapálení svíčky se aktivuje, uvolňuje a zintenzivňuje její barva a vibrační síla. Zatímco hoří, její barva vyzařuje do okolí a působí na všechny přítomné. Proto se svíčky používají často k léčebnému působení. Jejich barva má stejné terapeutické účinky jako jiné barvy věcí a světla kolem nás. Před zapálením svíčky je dobré vložit do ní pozitivní záměr (přání) a jeho obsah si vizualizovat. Svíčku umístíme na podložku s dostatečným objemem pro případné zachycení celého obsahu. Při použití pro terapeutické účely se stává, že svíčka pod náporem energií řešeného problému rychle vyteče. Vosk pak necháme ztuhnout a celý obsah vyhodíme. Nezkoušejte vyteklý vosk na něco použít, nebo z něj vyrobit další svíci. Obsahuje energie, emoce a různé disharmonické součásti řešeného tématu, které by se mohly uvolnit. Pokud svíčku zapálíte s nějakým konkrétním záměrem, při dalším zapálení tento záměr již neměňte.
Svíčky jsou také výborným prostředkem pro energetické vyčištění prostoru. Pro tyto účely je nejúčinnější kombinace černé a bílé svíce, které se zapalují současně, případně svíce černobílá. Ochranné působení černé svíce je jedno z nejsilnějších. Bílá svíce je univerzální, je to symbol čistoty. Zesiluje účinky jakékoliv jiné svíčky, se kterou je společně zažehnuta a současně dokáže jakoukoliv barvu svíce nahradit. S její pomocí lze velmi dobře rozproudit energii.

Svíčky jsou neparfemované, nejedná se o vonné svíčky.

Bezpečnostní pokyny pro použití svíček:
- Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru
- Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat
- Používejte ve větraných místnostech bez průvanu
- Svíčku umístěte rovně do stabilní polohy
- Nechávejte hořet jen na nehořlavých podložkách
- Nestavte svíčky těsně vedle sebe
- Knot před každým zapálením ustřihněte na délku 1 cm
- Se zapálenou svíčkou nehýbejte

V případě, že svíčka začne vytékat, uhaste ji a rovněž zastřihněte knot na délku cca 1 cm! (Tuto informaci zdůrazňuji, protože to málokdo ví a dělá - týká se veškerých svíček).


Nabízím také výrobu svíček pro výzdobu svatební tabule. Vzhledem k předpokládanému většímu počtu kusů na objednávku, termín dohodou podle množství. V případě zájmu zašlete prosím poptávku.

Na ukázku dvě svatební tabule vyzdobené mými svíčkami.

Jedna svatba lesní ...

a jedna noční

 A ještě jedna kuriozitka - svíčky občas dokážou být i poněkud strašidelné :D. Když si tak třeba zdřímnete při zapálené svíčce (což z bezpečnostních důvodů výše uvedených opravdu nedoporučuji) a necháte svíčku nekontrolovaně hořet, pak se vám může stát, že na vás po probuzení kouká tohle :D

Svíčky jsou zasílány v krabicích, zabalené jednotlivě do průhledného čirého celofánu a bublinkové folie, chráněné výplňovým materiálem. Obaly pro zaslání recykluji, snažím se chránit přírodu i vaši peněženku :-) .

V případě poškození obalu mě o této skutečnosti neprodleně informujte, rovněž přepravce.

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou jako balík do ruky, balík na poštu nebo doporučeně, je možné také využít doručení přes Zásilkovnu. Balné neúčtuji. U objednávek nad 2500,- Kč v tuzemsku poštovné zdarma, ale pouze u platby na účet, ne dobírkou. Přidána také Optimální doprava dle prodejce pro možnost zaslání Fler dopravou za 79,- Kč. Prozatím tento způsob nelze využít u platby dobírkou. Číslo účtu: KB 86-7668560237 / 0100, nebo Fio 2301079815 / 2010.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od SvíčkyM

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--