Profil uživatele
te.rezka
Prodávající
Česká Třebová
Registrace: 15.3.2011

Jsem ženská, která ráda dělá věci po svém resp. která se potřebuje věnovat činnostem, co mají hlavu a patu. Recykluji staré rifle do nových výrobků.

Coby malá holka jsem si představovala, jaká ohromná hromada by vznikla, kdyby všichni lidi na světě najednou vyhodili papírek od bonbónu. Tuto představu jsem si po mnoha letech vybavila v souvislosti s přípravou látkových plen pro mé děti. Vadí mi zbytečné jednorázové produkty i přemíra věcí a obalů a tyto věci zásadně odmítám.

Žiji (a teď i šiji) ve Slovinsku. Obnošené džíny sbírám v České republice, kde je známí věší za branku mých rodičů, i ve Slovinsku, kde na mě čekají především na věšáčku mých dětí ve školce. Rifle se valí ze všech stran. Peru, stříhám, řežu, vymýšlím, kombinuji a šiji doma v obýváku. Má to náboj, dynamiku a baví mě to.

Naplňuje mě především opravdovost celé práce. Na začátku jsou nemoderní roztrhané staré rifle, na konci nový kvalitní výrobek. Momentálně mám v nabídce tašky, brašny a polštáře.

Každému z výrobků věnuji maximální pozornost. Švy pečlivě začistím, zakončím uzlíkem a konce nití zatáhnu dovnitř. Vnitřní kapsičky všívám do švu nebo podložím z rubu. Starou riflovinu kombinuji s novými designovými látkami od Melluzínky, přičemž ve výrobcích  drtivou měrou převažuje recyklovaný materiál.

Recyklované tašky, brašny a polštáře jsou mým příspěvkem k lepšímu světu.

 

 

 

 

 

 

 

Žiji ve Slovinsku, kde působím jako turistická průvodkyně. Ráda šiji, hraji na klavír, peču kváskový chleba a zahradničím.

Po narození dětí jsem se pevně rozhodla, že jim v předškolním věku věnuji maximum svého času a energie. Proto většinu své výdělečné činnosti dělám      z domu. 

Tereza Kouřilová

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím