Domů Profil prodejce tichošlápek
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha 9, ČR
  • 1026 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (320) 100%
Nadšenci: 880
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1026
Registrace: 3.8.2008
Město: Praha 9
Stát: ČR

tichošlápek

/ Prodávající
Novinky
487059
6.3.2016 Po dlouhé době jsem vložila novinky - tentokrát menší jednoduché náušnice. Věřím, že se vám budou líbit a hlavně hodit k jarním modelům :)

Vítejte v Tichošlápkově světě,

na následujících (mnoha) řádcích naleznete vše, co by Vás o mně a mých výrobcích mohlo zajímat. A pokud Vaše zvědavost půjde ještě dál, klidně se ptejte :) Přeji hezké pokoukání a nakupování.

o mně: Tak trochu blázen, co má snad od všeho trochu. Mám trochu toulání v krvi (nevím kde se tam vzalo) a jsem tak trochu samotář. Jsem někdy trochu vzteklá a jinak trochu flegmatik. Mám trochu nadání (alespoň doufám), trochu nápadů a trochu úsměvů na rozdávání. Mám trochu lásky k čokoládě a trochu k nočním městům. Pak taky trochu lásky k podzimu a k časným ránům (ale té je tolik že mě málokdy vyžene z postele). Jsem trochu teplomil a trochu lenoch. Je jenom málo věcí které mám úplné a to je láska ke zvířatům, barvám a přírodě.

o špercích: Používám vysoce tvrdou křišťálovou pryskyřici, do které zalévám pouze vlastní autorské motivy a to buď malované (rostliny a ptáci), nebo upravené fotografie (města a kostely, zámky a jejich parky a krajinou). Jednoduché náušnice vznikají za použití barev Fantasy Prisme.

obecně o obchůdku: Jsem živnostník, fakturu vystavuji v elektronické podobě (najdete ji u své objednávky) na přání ji zašlu i papírovou. Samozřejmostí je možnost vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů (v původním stavu) a dvouletá záruční doba na vady materiálu (tedy nikoli na chyby způsobené nesprávným používáním).

 

Pokud si chcete zakoupit materiál a tvorbu šperků si zkusit sami, zvu Vás do svého druhého profilu Tichošlápek - materiál.

Způsob dopravy
doporučeně českou poštou
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od tichošlápek

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--