Profil uživatele
tichošlápek
Prodávající
Praha 9
Registrace: 3.8.2008

Vítejte v Tichošlápkově světě,

na následujících (mnoha) řádcích naleznete vše, co by Vás o mně a mých výrobcích mohlo zajímat. A pokud Vaše zvědavost půjde ještě dál, klidně se ptejte :) Přeji hezké pokoukání a nakupování.

o mně: Tak trochu blázen, co má snad od všeho trochu. Mám trochu toulání v krvi (nevím kde se tam vzalo) a jsem tak trochu samotář. Jsem někdy trochu vzteklá a jinak trochu flegmatik. Mám trochu nadání (alespoň doufám), trochu nápadů a trochu úsměvů na rozdávání. Mám trochu lásky k čokoládě a trochu k nočním městům. Pak taky trochu lásky k podzimu a k časným ránům (ale té je tolik že mě málokdy vyžene z postele). Jsem trochu teplomil a trochu lenoch. Je jenom málo věcí které mám úplné a to je láska ke zvířatům, barvám a přírodě.

o špercích: Používám vysoce tvrdou křišťálovou pryskyřici, do které zalévám pouze vlastní autorské motivy a to buď malované (rostliny a ptáci), nebo upravené fotografie (města a kostely, zámky a jejich parky a krajinou). Jednoduché náušnice vznikají za použití barev Fantasy Prisme.

obecně o obchůdku: Jsem živnostník, fakturu vystavuji v elektronické podobě (najdete ji u své objednávky) na přání ji zašlu i papírovou. Samozřejmostí je možnost vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů (v původním stavu) a dvouletá záruční doba na vady materiálu (tedy nikoli na chyby způsobené nesprávným používáním).

 

Pokud si chcete zakoupit materiál a tvorbu šperků si zkusit sami, zvu Vás do svého druhého profilu Tichošlápek - materiál.

Způsob dopravy
doporučeně českou poštou
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
487059
6.3.2016 Po dlouhé době jsem vložila novinky - tentokrát menší jednoduché náušnice. Věřím, že se vám budou líbit a hlavně hodit k jarním modelům :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím