Domů Profil prodejce Tino
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 8 hodin.
  • Praha 9, ČR
  • 1787 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (169) 100%
Nadšenci: 207
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1787
Registrace: 20.5.2009
Město: Praha 9
Stát: ČR

Tino

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

V mém obchodě naleznete pomocníky pro cardmaking, scrapbooking a celkově pro práci s papírem.

Tyto produkty vznikly ve spolupráci s Katkou Dachovskou - KackaD - dříve U pana Broučka, která stojí za designem. Všechny nabízené produkty vyrábím osobně ve své dílně na kvalitních strojích.

Všechny produkty jsme vyzkoušeli, tvořili s nimi, otestovali je. 

V nabídce naleznete šablony, razítka, pomocníky pro tvorbu s papírem, chipboardy a jiné.

 

Pokud byste sami měli zájem o výrobu razítka, šablony či něčeho jiného, kdykoliv mne kontaktujte. Razítka vyrábím dvěmi metodami

1) pomocí laseru - kusová výroba 

2) výroba speciální technologií , zde je potřeba výroba formy a je pořeba vyrobit 50 ks a víc kusů         

Pracuji s moderními lasery a UV LED tiskárnou. Tvořím výrobky na zakázku. Pokud máte zájem o jakýkoliv laserový výřez, potisk materiálu, kdykoliv se na mne obraťte.

----------------------------------------------------------------------------------------

Opracování materiálu pomocí laseru řízeného počítačem je moderní technologie, umožňující vytvořit velmi jemné a přesné tvary, kterých nelze docílit běžnými stávajícími postupy a zároveň vytvořit jemné nápisy a loga na předměty z mnoha různých materiálů:

 

Papír, lepenka, vícevrstvá lepenka, karton, dřevo, překližka, džínovina, samolepící folie, vícevrstvé folie, akrylátové plastické hmoty, polypropylenové desky, kůže, PET desky, eloxovaný hliník, beton, keramika, žula a mnoho dalších materiálů.

 

Grafickou předlohu vytváří laserový paprsek buď odebíráním nebo tzv. povrchovým kalením u kalitelných kovů. Nejlepšího kontrastu a čitelnosti se dosahuje u materiálů s povrchovou vrstvou rozdílné barvy než podklad. Zde není třeba gravírovat hluboko, ale pouze odstraněním tenké krycí vrstvy vzniká kontrastní výsledný nápis či grafika. Dle vašeho požadavku přeneseme vaši grafickou předlohu do vámi požadovaného materiálu. Zároveň dodáme reklamní předměty s vaším logem jak z naší nabídky, tak na vámi dodané.

 

Gravírování

Gravírování pomoci laseru je moderní způsob vytváření nesmazatelné grafiky do materiálu. Oproti standardnímu způsobu rytí pomocí mechanických gravírek nedochází u laserového gravírování k přímému kontaktu gravírky s materiálem a tím i deformacím materiálu.

Jedná se bezkontaktní obrábění pomocí leserového paprsku, který odebere (odpaří) slabou vrstvu materiálu a tím vznikne reliefní grafika.

 

Jako ideální materiál pro gravírování je:

Papír, lepenka, vícevrstvá lepenka, barvený karton, dřevo, překližka, džínovina, vícevrstvé folie, akrylové plastické hmoty, kůže, eloxovaný hliník, beton, keramika, žula a mnoho dalších materiálů.

 

Řezání

Řezání laserem je moderní metoda používaná pro svou vysokou přesnost a variabilitu co se týká metariálu. Výsledný řez je hladký a jednolitý. Výhodou laserového řezání je možnost řezání i složitějších tvarů, které jsou ostatními metodami buď složité nebo i přímo nemožné. Jedná se o bezkontaktní dělení metariálu, který je dělen vysoce soustředěným energetickým paprskem a to na bázi odpařování materiálu. U vysoce hořlavých materiálů, může docházet i jemnému opalu řezné hrany.

 

Řezání pomocí našeho laseru lze použít na celou škálu materiálů: Papír, karton, lepenka, vícevrstvá lepenka, polypropylenové desky, PET desky, plastické hmoty (Plexi), akrylové plasty, dřevo, překližka, samolepící folie, vícevrstvé folie, kůže. Řezání laserem lze kombinovat s laserovým gravírováním.

 

Aplikace na sklo

Laserové gravírování skla je jedním z nejefektnějších způsobů gravírování. Laserový paprsek naruší vrchní vrstvu skla tak, že odpaří micronovou vrstvu skla a ta ve výsledku zmatní. Výsledný efekt simuluje jak klasické rytí skla tak i pískování motivů do skla.

Tato technologie umožňuje přenášet jakékoliv grafické motivy počínaje vyobrazením firemních znaků, textů, konče gravírováním složitých perokreseb . Běžně se pomocí této technologie přenáší loga různých firem na sklenice, vázy a láhve. Zároveň lze tuto technologii využít pro přenos grafiky na tabulové sklo a taktéž na tabulové zrcado.

 

UV LED potisk

Potisky lze provádět na různé předměty, fólie ( PET,PVC,polykarbonát a jiné ) , dřevo např. kostky domina , pexesa , přívěsky na klíče . U většiny materiálů jde potisk bez problémů aplikovat , pokud náhodou tisk nechce držet nebo drží málo , dá se aplikovat primer . Předměty se musí vejít do pracovního rozměru 33 x 50 x 10 cm .

Způsob dopravy
Česká pošta ; doporučená zásilka i obchodní balík . K balení zboží používám pevné krabice . Zásilkovna , výdej na pobočce
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Tino

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--