Domů Profil prodejce Tomáš Holub 2
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Bělá pod Bezdězem, ČR
  • 595 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (177) 100%
Nadšenci: 1427
Aktivita: aktivní
Prodáno: 595
Registrace: 1.6.2012
Město: Bělá pod Bezdězem
Stát: ČR

Tomáš Holub 2

/ Prodávající
Novinky
1032442
10.11.2022 Vložil jsem několik nových šperků z florální kolekce NETTUNA

Originální autorské šperky

vyráběné v malé domácí dílně

v Bělé pod Bezdězem

 © Tomáš Holub

 

PŘEHLED KOLEKCÍ ŠPERKŮ:

DEFINED AREA - Kolekce minimalistických šperků ze stříbra s jednotícím prvkem zvýrazněných okrajů ohraničujících dutý prostor. Koncept vznikl v době restrikcí spojených s omezením volného pohybu osob a rozvíjí prostřednictvím malých objektů, jakými šperky jsou, filozofickou otázku nouzového fungování člověka v prostoru s přísně vymezenými hranicemi. 

 

NETTUNA - Ve znamení rostlinstva. Co se nám to dere za sluncem? Větvičky, lístečky, pupeny, květy v kombinaci stříbra a ručně potištěného eloxovaného hliníku. Hravé, stylizované a plné textur. Inspirováno... jarem.

 

 

LOVE SIMPLICITY - Tvarově minimalistické a důmyslné, barevně rozmanité, celkově extravagantní. Takové jsou šperky z kolekce Love Simplicity, vyrobené z eloxovaného hliníku v kombinaci se stříbrem či nerezí, která tvoří základ mojí kreativní práce. 

 

STONE and SMOOTH - Tato stříbrná kolekce naturálního charakteru staví na kontrastu hladkých oblých tepaných objektů připomínající kameny, s hrubými patinovanými texturami vytvořenými plamenem nebo ruční modelací a následným odlitím ze stříbra.

 

VEKTOR - „Z těl robotů“. Technicistní kolekce šperků vyrobenných z hliníkových profilů původně určených pro průmyslovou automatizaci. 

 

Milí zákazníci, vítejte na mém profilu:-)

Něco málo o mně... 

Věnuji se výtvarné činnosti a výrobě šperků. Ve své tvorbě propojuji design, řemeslo a umění do jednoho uměleckého vyjádření. Je to pro mě důležité. Myslím si, že v každém vyrobeném kousku šperku i v každém obrazu by mělo být kus poctivého řemesla, pár kapek potu a vnitřního trápení, skrze které absorbuje energii, kterou si pak nese. A také design, jako prvek čistoty, ukotvení v současnosti a náhled do budoucnosti.

Při tvorbě šperků upřednostňuji minimalistickou, avšak hravou a důmyslnou estetiku. Mé šperky bývají dosti výrazné. Pracuji zejména se stříbrem a s eloxovaným hliníkem. 

Více o mně, o tom, co mě přivedlo k tvorbě, proč to dělám, jak to dělám a jaké je moje další směřování se můžete dozvědět v tomhle rozhovoru ve FlerMagu.

ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ

SPECIFIKA ELOXOVANÝCH HLINÍKOVÝCH ŠPERKŮ

Eloxování je specifická povrchová úprava hliníkových šperků. Nejedná se o nástřik barvou, ale o úpravu v elektrolytické lázni s následným napuštěním povrchové struktury kovu speciálním barvivem. Úprava je hypoalergenní a trvanlivá. 

K jejímu poškození může dojít poškrábáním o ostré nebo tvrdé předměty (typicky pád na beton, štrejchnutí o stěnu apod.)Při každodenním nošení získají eloxované šperky časem specifickou patinu.

Při běžném a občasném nošení vám eloxovaný šperk vydrží dlouhá léta.

Životnost a nezměněný vzhled eloxovaného šperku zabezpečíte řádnou péčí o šperky.

SPECIFIKA ŠPERKŮ Z DRAHÝCH KOVŮ

Pro práci s drahými kovy jsem registrován na Puncovním úřadě a všechny mé šperky jsou Řádně označeny výrobní značkou, ryzostní značkou, případně státní puncovní značkou podle platných předpisů. Šperky, u kterých kombinuji drahé i obecné kovy (např. stříbro a hliník), jsou navíc ještě označeny značkou „M“ (označení Metalu coby obecného kovu). 

Moje výrobní značka:

Přehled puncovních značek:

Stylová Kodaň a větrné Malmo

Blog o atmosféře a architektuře dvou severských měst, které spojuje dlouhý most.

Do Kodaně za uměním a designem

Navštivte nejzajímavější muzea a galerie v dánské metropoli.

Louisiana není jen stát v Americe

Blog o jedné úžasné dánské galerii moderního umění.

 

 

 

Způsob dopravy
Šperky zasílám zpravidla Českou poštou, řádně zabalené a chráněné před poškozením. Poštovné dle tarifů.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Tomáš Holub 2

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--