Domů Profil prodejce unadue
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 7 hodin.
  • Praha 6-Bubeneč, ČR
  • 19196 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (630) 100%
Nadšenci: 1440
Aktivita: aktivní
Prodáno: 19196
Registrace: 10.7.2009
Město: Praha 6-Bubeneč
Stát: ČR
Důležitá informace: Milí zákazníci, poslední zásilky budu odesílat v pátek 23. října, pak až zase v listopadu.

unadue

/ Prodávající
Novinky
895751
10.8.2020 Milí zákazníci, hedvábné novinky jsou tu! Kromě doplnění oblíbených vyprodaných mám nově nefritovou, nebeskou, pongé tělovou a dvě nové úzké stužky!

Vítám vás ve svém ráji mašlí a stuh.  Nabízím stuhy mnoha materiálů, barev, i šířek. Najdete u mě stuhy šílených vzorů i decentně pastelových odstínů, vhodné k dekoraci oblečení a tašek, pro květinovou vazbu i pro balení dárků. Jako velkou exkluzivitu nabízím stuhy ze 100% hedvábí, z jemného pongé i pevného saténu.  

 Na poštu se obvykle dostanu jednou týdně, většinou v pátek (jsem na tom pracovně poněkud divoce, a tak čekám, až se mi zásilek k odeslání sejde víc). Pokud ale potřebujete zásilku urgentně, napište mi to, prosím - udělám, co bude v mých silách. 

Poštovné je protivné, já vím - a tak můžu menší kusy stuh zaslat i obyčejnou zásilkou za 20 Kč. Upozorňuji ale, že je to vždycky na vlastní riziko adresáta (za mých 10 let na Fleru mi pošta takhle ztratila jenom tři zásilky, ale hlásit se to musí). 

Co můžete dělat se stuhami? Je toho spousta: stačí mrňavý kousek, a už můžete záplatovat, vyrábět nášivky a značky, můžete z obyčejného polštáře nebo ručníku vyrobit originál, můžete si olemovat tričko, kalhoty nebo sukni...

 

 

 

Způsob dopravy
Látky a stuhy zasílám v bublinkové obálce doporučeně a prioritně, s dodáním do druhého dne (u větších a cennějších zásilek pak jako cenný balík). Poštovné a balné je obvykle 65 Kč (kromě Slovenska - tam poštovné domlouvám podle odhadované váhy zásilky, viz níže). Zásilky zhruba do 1 m žakárdové stuhy (s výjimku těch nejširších) nebo 2 m hedvábné stuhy mohu poslat obyčejně za 25 Kč (na Slovensko za 45 Kč). Upozorňuji ale, že to je na vlastní riziko adresáta, i když ČP je kromě vánočního období velmi spolehlivá :) Na poštu se dostanu obvykle jednou týdně. Pokud potřebujete zásilku poslat urgentně, dejte mi prosím vědět, pokusím se zaslání maximálně urychlit. Po domluvě je možné osobní předání na Praze 6 (Dejvická, Hradčanská) Informace pro zákazníky ze Slovenska: běžné zásilky posílám za 80 nebo 100 Kč jako doporučené psaní, podle odhadované váhy. U větších zásilek poštovné musím zvýšit podle odhadované váhy a ceníku pošty. Pro představu: do balíčku za 170 Kč (čtvrt kila) se vejde přes 40 metrů hedvábné stuhy. Faktura je vystavena elektronicky k vytištění u vašeho nákupu, na požádání přiložím na papíře.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od unadue

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--