Profil uživatele
Útulný pokojíček
Prodávající
Novosedlice
Registrace: 23.3.2009

 

Vítám všechny návštěvníky v Útulném pokojíčku, ve kterém najdete především textilní bytové doplňky, ale i nějakou tu parádu.

Tvořím z českých materiálů, které jsou - i přes omezený výběr - mému srdci bližší než ty zahraniční. Převažuje 100% bavlna a len.

Většinu výrobků inspirují mí dva malí rošťáci (Jindříšek a Josífek), jako například narozeninové dortové polštáře...(originál na Fleru:-) a samozřejmě kapsáře...

"<spanNarozeninový polštář | Zobrazit plnou velikost fotografie" width="187" height="187" />

Mými mazlíčky jsou také textilní origami brože, které jsou skládány a šity z látky... a nenavedl mě na ně nikdo jiný, než můj Jindříšek a jeho skládačky všeho druhu :-)

Stále - již několik let - se navracím také k tradičnímu patchworku (malý blog o patchworku zde). Ráda používám tradiční vzory, které mají svou historii a svůj význam. Mezi moje oblíbené patří především srubový vzor - více se o něm můžete dočíst zde v blogu.

  

Na ukázku také srubová svatební deka "Nahoru, dolu, dokola, spolu" pro mou kamarádku):

A ještě malá sbírka některých našich rodinných quiltů... Většina jich je od babičky Ludmily, která mě k patchworku přivedla a má své stránky na Fleru zde pod přezdívkou LiPatch. Každý quilt má svého majitele, svůj název a věnování a byl darován při nějaké té významné příležitosti - např. náš svatební je už dosti starý :-)... Zde jsou:

Jsem velkým fandou všech poctivých řemeslných výrobků.

 

...Spřízněný obchůdek:

Nakoukněte také do obchůdku k mé kamarádce Věrce VePiDo , která dokáže potěšit svými výrobky i vlídným slovem... a vyrábí rozverné ptáčky a jiné brože. Malá ukázka z její tvorby...

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně Českou poštou.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím