Domů Profil prodejce UZuzky
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Česká republika, ČR
  • 396 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (140) 100%
Nadšenci: 232
Aktivita: aktivní
Prodáno: 396
Registrace: 11.9.2013
Město: Česká republika
Stát: ČR
Důležitá informace: Prodej v EU pouze na Slovensko, poštovné se odvíjí od hmotnosti a typu zásilky, číslo účtu sdělím.

UZuzky

/ Prodávající
Novinky
620402
2.5.2017 Vložila jsem dvě amfory, kdysi jsem tu měla jednu podobno, tentokrát se mi sešly hned dvě - pěkné a každá jiná.

Vítám Vás na místě, kde se setkávají staré časy. Díky takovým setkáním zde můžete vidět a připomenout si různé věci, předměty denní potřeby, ale i zvláštnosti, nebo šperky z let minulých. Najdete zde předměty spíše menších rozměrů vhodné k dekoraci, pro dotvoření pohody a kouzla domova, věci ozdobné i užitečné. Časem doplním  kousky staré až 100 let. I jim věnuji patřičnou péči, takže díky údržbě a zrestaurování budou velmi pěkné. Chystám také nejen praktické, ale i výhradně dekorační předměty.

Zboží, které zde nabízím, nemusí být vyrobenou mnou. Mnohé tyto krásné předměty jsem v průběhu několika let sbírala, nakupovala, či získala výměnou. Všechny ale jsou mou rukou vylepšeny, zrestaurovány, ošetřeny a podobně upraveny, aby získaly na kráse nebo užitečnosti. A tak je dost dobře možné, že už je nenajdete opravdu nikde jinde než právě zde.

Vždy jsem byla obdivovatel a hledač malých pokladů, ale tyto předměty jsem míjela bez povšimnutí. Dnes jejich kouzlu rozumím lépe. Až dnes jsem našla oblibu v těchto pokladech, v předmětech, které kdyby mohly mluvit, vyprávěly by snad nekonečné příběhy.

Možná některé k nám promlouvají … a možná někteří z nás naslouchají. Ale jen někteří rozumí. Také toužím poznat jejich příběhy a porozumět jim. Bohužel u mnohých znám jen rok, někdy i místo původu.

Za Vaši milou návštěvu U Zuzky děkuji.

Prodej není provozován ve smyslu živnostenského zákona, neboť prodávám předměty ze soukromých sbírek, dědictví a darů od rodinných příslušníků.

 


 

 

Způsob dopravy
Doprava je zajištěna Českou poštou. Zboží podle charakteru pečlivě balím do ochranných fólií a posílám do 5 pracovních dnů od připsání platby na můj účet.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od UZuzky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--