Domů Profil prodejce Vahalice
Zdeňka Váhalová
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Olomouc, ČR
  • 163 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (216) 100%
Nadšenci: 669
Aktivita: aktivní
Prodáno: 163
Registrace: 19.10.2009
Město: Olomouc
Stát: ČR

Vahalice

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.
 

Milí přátelé a příznivci keramiky,

bude tomu přibližně dvacet let, co jsem začala "plácat hlínu" - jak tomu s oblibou říkával můj muž :-) , od kterého jsem také tenkrát obdržela k narozeninám keramickou pec - a "doplácala" jsem se až sem :-)

Mimo to, že nejčastěji pracuji ve své dílně, ještě moc ráda chodím do školy a do školky za dětmi do keramického kroužku - práce s nimi mne hodně obohacuje o skvělé zážitky, legraci a nekonečnou inspiraci :)

Rády se mnou občas zajdou do dílny i mé dvě děti - nyní už oba dospěláci a musím uznat, že jejich výrobky, které používají hlavně jako dárky pro své blízké, jsou moc povedené.

Používám hlavně teplé, přírodní barvy, matné glazury, ale čas od času si ráda pohraji i s veselejšími barevnými kombinacemi - jen vždy musí být vidět alespoň kousek  toho krásného původního a režného materiálu, který mne snad nikdy nepřestane fascinovat a bavit - HLÍNY :-)

Z mých věcí by na vás měla dýchnout pohoda, radost a energie, kterou jsem do nich při svém tvoření vložila a proto by jste se v jejich přítomnosti měli vždy cítit hezky a příjemně...

Také je můžete použít jako dary, dárky, nebo dárečky pro své milé a blízké, protože radosti a LÁSKY není nikdy dost...

Potěší mne jakýkoliv váš zájem o mou tvorbu a těším se na setkávání se s vámi na těchto  stránkách...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Způsob dopravy
doprava českou poštou,jako křehké, zboží zabalené v krabici vyplněné bublinkovou fólií, nebo papírem. Bohužel nemohu slíbit, že v případě objednání více kusů platí jen jedno poštovné - jednak většinou nezabalím dva kusy do jednoho kartonu - a hlavně - jedná se většinou o poměrně těžší výrobky a na poštovném bych tedy dosti prodělávala... V některých případech(velké výrobky), je lepší osobní odběr, nebo se pokusím zajistit odvoz na předem domluvené místo přes manželovu firmu.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Kecky
Zboží

Další zboží od Vahalice

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--