Domů Profil prodejce vendsy
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Brno, ČR
  • 91 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (46) 100%
Nadšenci: 16
Aktivita: aktivní
Prodáno: 91
Registrace: 14.5.2012
Město: Brno
Stát: ČR

vendsy

/ Prodávající
Novinky
890273
3.7.2020 Dovolená 6.7.2020 až 31.7.2020 bude ZAVŘENO.

Ručně vyrábím bezpečnostní klipy na dětská závěsná naslouchátka a kochleární implantáty. První gumička má průměr 9 mm a je ze zdravotně nezávadného silikonu. Díky její pružnosti se natáhne na dětská naslouchátka značek Phonak, Siemens, Widex a naslouchátka podobného typu. Natáhne se také na kochleární implantáty Medel. Na ostatní kochleární implantáty mám větší gumičku odzkoušenou na typu N6. Mám mnoho barevných variant, které na českém trhu chybí. Nabízím i klipy s kamínky Swarovski, na míru Vám navléknu jméno z korálků na šňůrku nebo si můžete vybrat z mnoha vzorů, které nabízím. Zvířátka, medvídci, mašličky, kytičky a mnoho dalších motivů na Vaše klipy.

Také vyrábím šperky, je to můj koníček, už mnoho let.

Vaše

 

 

 

 

 

Informace o mě

jsem na mateřské dovolené, se svým ročním synkem, který je sluchově postižený a nosí naslouchátka. Používáme bezpečnostní klipy, ale žádný není ani praktický ani pěkný. A tak pro svoje potřeby a potřeby ostatních rodičů, vyrábím nápadité šňůrky, dle jejich požadavků a přání.


Vaše
 

Historie projektu

K této výrobě, mě přivedl můj roční syn, který má středně těžkou nedoslýchavost a naslouchátka nosí každý den, od pěti měsíců. Zničil dva bezpečností klipy. U prvního plastový klip a u druhé překousl koncovou gumičku. Snažila jsem se, sehnat mu nějaký nový a chtěla jsem tentokrát pěkně barevný a praktický. Zjistila jsem, že na českém trhu se dají sehnat pouze tři druhy těchto klipů. A ani jeden nesplňovala moje požadavky, jak z praktické stránky tak barevně. Rozhodla jsem se tedy, že přece nemůže být, tak těžké, tyto klipy vyrábět. Nakontaktovala jsem dodavatele všech komponentů. Vymyslela jsem, jak je udělat ještě praktičtější, než ty, co jsou na trhu. Zvolila jsem železný klip, který snadno a rychle odepnete. Upravila délku šňůrek, aby nebyly moc dlouhé nebo krátké. A hlavně je udělala pěkně barevné a nápadité, takže si vybere opravdu každý rodič.

Vaše

 

 

 

 

 

 

 

Moji uživatelé

Jsou děti od narození až do školního věku, kteří jsou uživateli dětských závěsných naslouchátek - sluchadel nebo mají kochleární implantát. Každý rodič se snaží udělat maximum, proto, aby dítě svoje naslouchátka či kochleár neztratilo. A k eliminaci ztráty, mohou sloužit bezpečností šňůrky s klipem na oblečení, které zamezí ztrátě a zahození dítěte někam pod gauč. A vy potom dvě hodiny hledáte, kde jenom naslouchátko může být. A proč tyto klipy nemít pěkně barevné a veselé.

Vaše


 
Způsob dopravy
Česká pošta - doporučená zásilka nebo balík. Balím, kvůli šetrnosti k přírodě a úspoře, do použitých bublinkových obálek a krabiček co dům dá. Při koupi více věcí se platí jenom jedno poštovné !!! Menší zboží např. náušnice lze zaslat jako obyčejný dopis za 15 Kč ale je to bez záruky!!!
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od vendsy

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--