Profil uživatele
Vensy Design
Prodávající
Praha 5
Registrace: 24.10.2009

Vítám Vás ve své druhé galerii šperků, tentokráte se zaměřením na bižuterii. Tento obchůdek funguje od konce října 2009 a kromě zcela nových šperků na něj byly přesunuty i šperky z původní galerie Vensy.

Tvorbou šperků se zabývám přibližně od roku 2001, kdy jsem se odchodem na mateřskou tak trochu vrátila do dětských let a opět podlehla kouzlu barevných korálků. Od navlékaných a šitých šperků jsem postupně přešla k drátování z bižuterního, měděného a mosazného drátu a následovaly pokusy se smalty a měděným plechem.  V současné době, kdy se můj velký koníček postupně stal prací na plný úvazek, se věnuji také tvorbě šperků stříbrných, které zde na Fleru najdete na účtu www.fler.cz/vensy.

Tento obchůdek je rozdělen do několika kategorií:

v mé nejoblíbenější kategorii Chlupáči najdete šité náramky (případně náhrdelníky) typické pro moji korálkovou tvorbu. Jsou to šperky, kterými jsem začínala a zůstala jim věrná až do této doby, taková moje osobní srdeční záležitost.

Poměrně specifická je kolekce Black, která zahrnuje drátovanou bižuterii z černého bižuterního drátu, což jsou šperky, které si již za mého dřívějšího působení zde na Fleru našly mnoho svých fanoušků. Ráda je nabídnu i Vám.

V kategorii Měď a tepaná měď na Vás čekají autorské šperky z měděného drátu a plechu, obvykle doplněné minerály či dřevem.

V kategoriích náušnice, náramky a náhrdelníky najdete bižuterii všeho druhu i  cenových kategoriích, věřím, že i zde si své oblíbené výrobky najdete.

Na závěr bych Vám ráda poděkovala za Vaši návštěvu a informovala Vás, že pokud si vyberete i některý z mých šperků z galerie www.fler.cz/vensy, platíte pouze jedno poštovné! A pro kolegyně a kolegy šperkaře si dovoluji nabídnout pomůcky a materiál na účtu: www.fler.cz/vensy-material

Zvolíte-li si některý z mých výrobků, uděláte tím radost nejen sobě, ale především mě, neboť Váš zájem mě velice těší a motivuje k dalším nápadům. Děkuji.
Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně; baleno do bublinkové fólie. Na zboží vystavuji fakturu. Běžná cena poštovného je 45,- Kč, v případě dobírky se pohybuje dle tarifů České pošty, obvykle je to do 70 Kč, poštovné na Slovensko 100 Kč, do ostatních zemí dle tarifů České pošty. V Praze je možno se domluvit na osobním odběru, v tomto případě se však předpokládá placení zboží v hotovosti při jeho předání anebo předložení dokladu, že již byla provedena platba. Pokud budete současně objednávat i z mé galerie stříbrných šperků na účtu www.fler.cz/vensy, platíte pouze jedno poštovné!
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím