Profil uživatele
vvero
Prodávající
Pohořelice
Registrace: 21.5.2012

Dobrý den, vítám Vás zde v obchůdku vvero. 

Tvoření je můj život. Jako malá jsem měla ve svém pokoji nejraději svůj psací stůl se šuplátky naplněný barvičkami, různobarevnými papíry a v té době dostupnými pomůckami pro tvoření. V papírnictvích se toho moc sehnat nedalo, přesto to byl můj nejoblíbenější obchod, do kterého jsem chodila hodně často. Neměla jsem moc peněz, ale koupila jsem si vždy alespoň tuhu do propisky.

Jako maminka dvou nezbedných dětí mám čím dál méně času, ale tvoření mě neopustilo a tvořím čím dál raději. Jak procházím různé internetové obchůdky s kreativními potřebami, nacházím nové a nové techniky, které mě vždy lákají k vyzkoušení. Některým technikám se věnuji léta a s jinými teprve začínám. Ráda bych Vám nabídla svoje tvoření a ozdobila tak Vás či Váš domov. 

Budu moc ráda za Vaše podněty a připomínky. 

Mějte krásné dny! 

Vaše Veronika

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
394964
5.6.2015 Po připsání částky na účet balíček odesílám většinou do 3 pracovních dnů. Zboží pečlivě zabalím, aby se nepoškodilo, v případě zájmu mohu vyrobit pěknou krabičku nebo textilní sáček.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím