Domů Profil prodejce Wallen
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Zlín, ČR
  • 18 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (7) 100%
Nadšenci: 18
Aktivita: aktivní
Prodáno: 18
Registrace: 13.9.2012
Město: Zlín
Stát: ČR

Wallen

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Vítejte v m obchůdku...

najdete zde převážně šperky, které tvořím pro radost již několik let. Dříve jsem se věnovala především tvoření smaltovaných šperků. Smalt nanáším na ručně vyřezávané plíšky (proto u mě nenajdete stoprocentně dokonalé tvary, jako je tomu u výsekových podkladů). Zadní stranu naušnic zalakovávám. Šperk odesílám ihned po připsání peněz na účet. Balím do bublinkové obálky.

 

V současné době jsou základem mé tvorby přírodní minerály, ze kterým tvořím náramky, náhrdelníky či naušnice. Minerály pro svou tvorbu vybírám s důrazem na kvalitu (je mou prioritou, aby se jednalo o přírodní minerál, nikoliv rekonstruovaný kámen, nebo imitace). 

 

A protože jsem tvor kreativní, propadla jsem na mateřské dovolené také vášni háčkování. Čepičky, šály, popř. svetříky, které nabízím k prodeji háčkuji většinou až po objednávce a provedené platbě, není v mých silách mít vše skladem. Do týdne je zboží k odeslání (u svetrů je doba většinou delší). Výhodou je, že si můžete zvolit barevné provedení čepice a samozřejmě velikost. Vaše představy a přání mi můžete posílat vnitřní poštou a já se je pokusím vyplnit. Pokud je u zboží uvedeno, že je ihned k odeslání, jedná se o hotový kus, který posílám ihned po připsání peněz na účet. 

 

 

Způsob dopravy
Zboží odesílám prostřednictvím české pošty, v bublinkové obálce, popř. v balíku.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Wallen

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--