Profil uživatele
weddings
Prodávající
Praha 5
Registrace: 3.7.2012

Vítejte na "weddings"! (na Fleru mě najdete také jako design21)
V tomto profilu se zaměřuji na drobné předměty související se svatbou, zejména razítka a svatební oznámení.

Razítkem si můžete ozdobit třeba svatební pozvánky, dopisy, krabičky s výslužkami nebo sáčky se svatebními mandlemi, kornoutky s rýží, napichovátka do dortu a sladkostí, papírové ubrousky a ubrusy, jmenovky ke svatebnímu stolu a mnohé další, co Vás právě napadne....

Dopručuji používat kvalitní razítkové podušky – nejlépe od Trodatu nebo Colopu (které se prodávají již napuštěné barvou) – aby otisk byl co nejlepší.

Více o mně a mé tvorbě razítek se můžete dočíst v rozhovoru (2013) nebo si poslechnout v TV reportáži v pořadu Hobby naší doby (2014).


úvodní

Když si budete přát používat razítko jiným způsobem, tak samozřejmě není problém jej opatřit jiným textem než mám v nabídce. Pokud bude text přiměřené délky k velikosti razítka, tak mi jej stačí napsat do poznámky k objednávce.

Způsob dopravy
Za poštovné po ČR si účtuji 49 Kč, za poštovné do zahraničí 140 Kč. Zboží zasílám vždy doporučeně v bublinkové obálce. Akceptuji vždy platbu předem na účet, zásilku odesílám do pěti pracovních dnů od připsání platby na účet (v případě rychleší potřeby dodání mne prosím kontaktujte). Po domluvě je možný také osobní odběr v centru Prahy (v obchodě nedaleko Karlova mostu).
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.