Naši milí, trochu jsme teď přes léto omezili nabídku, abychom si stihli odpočinout a zařídit pár organizačních věcí, děkujeme za pochopení. Vystavené zboží je buď skladem nebo vyrobíme cca do týdne. Pokud akutně... více »
Profil uživatele
Woodooland
Jiří Kotaška | prodávající
Třeboň
Registrace: 15.1.2015

Kdo jsme?

Především ON, taky trochu ONA a v neposlední řadě ONO a ONO.

ON vyřezává, brousí, vrtá. Také vymýšlí a navrhuje, trochu maluje a někdy i balí a odesílá. Je srdcem i duší značky. Veškeré pochvaly jakož i stížnosti směřujte k němu. Rád pracuje se dřevem a vyrobí kde co, takže pokud budete chtít něco, co zatím není v nabídce, stačí se ozvat a určitě se o to pokusí. Většinu času je zavřený v dílně, takže na Fleru ho moc nepotkáte, ale občas i on něco napíše, okomentuje a podobně.

ONA maluje, fotí, balí, odepisuje na Vaše zprávy a stará se o zboží tady na Fleru. Pomáhá s broušením a ráda vymýšlí, co nového vyrobit, případně kecá do toho, jak by to šlo udělat ještě líp. Zkrátka funguje jako manažerka, sekretářka a poradce v jednom. 

ONO a ONO, čili jejich dvě děti, je inspirují a aktivně se podílejí na zpoždění ve výrobě a odesílání zboží. Většinou dokonce zvládají tyto dvě činnosti bravurně spojit dohromady. Dík jim patří za to, že s velkou chutí testují vyrobené hračky i další věci. Pravidelně zkouší jejich odolnost, atraktivitu i kvalitu provedení. Co přes ně neprojde, to tady ani nenajdete...

 

Naše hračky mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71.

Tady si můžete vybírat barvy pro objednané výrobky.

Tady si můžete přečíst, jak jsou naši zákazníci spokojení.

Tady si můžete prohlížet a nakupovat.

Většinu zboží je možné objednat v přírodní nebo barevné variantě.

Používáme kvalitní akrylátové barvy určené pro nátěr dřevěných hraček a vodou ředitelná mořidla, která jsou šetrná k životnímu prostředí a neobsahují žádné nebezpečné látky. Namořené výrobky jsou navíc ošetřeny matným lakem na hračky.

Pokud si pro svůj výrobek vyberete jinou barvu, než kterou aktuálně nabízíme, uveďte v objednávce její číslo (barva) nebo písmeno (mořidlo).

Vybírat můžete z následujících:

MOŘIDLA:

A - bez povrchové úpravy, B - žlutá, C - hnědé proutí, D - oranžová, E - červená, F - lososová, G - růžová, H - fialová, I - jarní zelená, J - vánoční zelená, K - lesní zelená, L - zelená, M - tyrkysová, N - modrá, O - šedomodrá, P - tmavě modrá, Q - cedr, R - terakota, S - hnědá, T - palisandr, U - černá, V - zelené proutí, W - hnědočervená

BARVY:

1 - bílá, 2 - žlutá, 3 - khaki, 4 - oranžová, 5 - červená, 6 - červenorůžová, 7 - růžová, 8 - fialová, 9 - zelená, 10 - trávová zelená, 11 - tmavě zelená, 12 - malachit, 13 - tyrkysová, 14 - světle modrá, 15 - modrá, 16 - tmavě modrá, 17 - světle hnědá, 18 - hnědá, 19 - tmavě hnědá, 20 - šedá, 21 - černá

Způsob dopravy
Výrobky odesíláme Českou poštou nebo přepravní službou Geis, poštovné 80 - 90 Kč. Pokud je hodnota objednaného zboží vyšší než 700 Kč nebo je objednáno více věcí, odesíláme jako balík do ruky za 130 Kč nebo Geisem za 90 Kč. Osobní předání je možné po předchozí dohodě v Třeboni.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
728723
13.6.2018 Prší... Ideální čas na hrnek kafe a dobrou knihu, co myslíte?
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.