Menu
--
Profil prodejce zuzkasim Domů
Profil uživatele
zuzkasim
Prodávající
Brno
Registrace: 11.6.2008

Vítám Vás v mém virtuálním obchůdku a děkuji za přízeň i věnovaný čas.

Vyrostla jsem mezi látkami, nitěmi, knoflíky... a tohle všechno jsem milovala stejně jako má babička i maminka, pro které bylo šití obživou. Já si tento obor nechala pouze pro radost, nikoliv povinnost. Jako zaměstnání jsem si zvolila práci s dětmi a pro ně taky tvořím velkou část svých výrobků. Mohu Vám nabídnout obaly na pastelky či knihy, různé taštičky a kabelky, patchworkové výrobky, doplňky na kočárky a originální oblečení na děti.

Snažím se jít cestou pečlivého řemeslného zpracování kvalitních materiálů, aby mé věci dětem i vám dlouho vydržely.

Na všechny použité materiály jejich dodavatel vlastní Prohlášení o shodě, což je dokument vypovídající o použití materiálů a technologií nepoškozující zdraví. Není v mých možnostech nechat si udělat atest na každou hračku, zpracovávám však záměrně vhodné komponenty, zůstává na Vašem zvážení, jak a pro koho hračky použijete.

Výrobky se snadno udržují, stačí použít automatickou pračku a nastavit 30 stupňů, pokud to jde, věci pereme naruby.

Potěší mě, pokud vás moje výtvory zaujmou, občas je můžete potkat i na řemeslných jarmarcích v okolí Brna.

Patchworková díla pravidelně prezentuji na výstavách Patchworkového klubu Brno.

Pokud budete mít zájem o zboží na objednávku, nejprve mě prosím kontaktujte, abychom spolu domluvili podrobnosti. Prosím o zprávu i v případě, že chcete počkat s platbou do určitého data. Fakturu zasílám na vyžádání.

Vše je vytvořeno v nekuřácké domácnosti.

Způsob dopravy
Zboží posílám doporučeně, balím dle povahy výrobků, obvykle do plastové obálky. Je možné si po domluvě zboží osobně vyzvednout v Brně nebo nechat zaslat jako obyčejnou zásilku. Pro zákazníky ze Slovenska či jiných zemí poštovné zjišťuji a doplňuji až dle objemu a váhy objednávky podle ceníku České pošty.
Obchodní podmínky

Obchodní a reklamační podmínky

prodejce „zuzkasim“

Pokud u mě nakoupíte, pevně doufám, že jste si vše dobře pročetli, promysleli, zaplatíte a budete se těšit na zboží. Já vám slibuji, že vše bude ušité podle nejlepšího svědomí a zaslané bez zbytečného odkladu.

Zboží na zakázku (všechny doplňky na kočárek, vzpomínkové deky a oblečení na míru) bývá předem důkladně projednáno, abyste nebyli překvapení, protože na ně se nevztahuje možnost vrátit do 30 dnů bez udání důvodu. Pokud se stane nějaké pochybení z mé strany, budu se snažit věc opravit, zaslat novou nebo ji nějak jinak po dohodě nahradit. Raději se 2x zeptejte a komunikujte, problémům je dobré předcházet, o to stejné se budu snažit i já.

Veškeré obchody se řídí dle občasnkého zákoníku.

Nespokojenost ihned řešte se mnou, spokojenost šiřte dál.

Zasílám Českou poštou, Zásilkovna prozatím možná není.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím