Domů Profil prodejce Argilla Nostalgica
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Lichoceves/Noutonice, ČR
  • 3396 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (79) 100%
Nadšenci: 539
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3396
Registrace: 19.9.2016
Město: Lichoceves/Noutonice
Stát: ČR

Argilla Nostalgica

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám všechny, které okouzlují doby minulé, útržky starých krajek, zežloutlé stránky starých knih, zahnědlé fotografie. Kdo by se cítili dobře v Tajné zahradě, s Valérií v týdnu divů. Kdo s napětím otvírali zaprášená víka truhly na půdě a nadšeně lovili podivné předměty, jejichž účel už všichni zapomněli. Kdo mají rádi zvonkovou hru starých hracích strojků, svaté obrázky s krajkovými lemy, otlučené plechovky od zapomenutých přípravků... A ty, kdo milují vůni vlhké země, plaše rašící špičky krokusů, padající listí, kdo rádi zaboří tvář do kočičího kožíšku. Má keramika je vytvářená ve staré farní sýpce, pod pohledy psích a kočičích očí, v šumění starých stromů. Nechci napodobovat staré výrobky, pouze se inspiruji něčím z jejich půvabu - a nechám se ve své práci vést přírodními tvary a barvami. Všechno, co nabízím, je vyráběné ručně, ani dva kousky nejsou docela stejné, a žádný není dokonalý. Byla bych ráda, kdyby vám předaly něco z toho, co mě vedlo při jejich výrobě. 

Pokud bude zboží, které se vám zalíbilo, už prodané, nic se neděje, vyrábím průběžně nové. Někdy ovšem budete muset počkat, než naplním pec - je velká, a není možné pálit ji prázdnou. Jde nanejvýš o pár týdnů. Pokud bude chybět nějaká ojedinělá úchytka, mohu ji nahradit podobnou ze stejné série.

 

Způsob dopravy
Česká pošta, Chytrý balík. Krabice, bublinková fólie.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Argilla Nostalgica

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--