Pro prvního zákazníka, který si objedná náhrdelník z tohoto profilu přibalíme zdarma jako dárek náramek nebo náušnice s háčky z chirurgické oceli, které budou s vybraným náhrdelníkem tvořit komplet.
Profil uživatele
Bogi-šperk
Prodávající
Česká Lípa
Registrace: 28.10.2012
Vítáme Vás v našem obchůdku!

Šperky, které si u nás můžet koupit nebo prohlížet jsou vyrobené v chráněné dílně. Pracuje v ní 16 postižených lidí, kteří se snaží držet s námi (zdravými) krok. Zaměstnávám lidi, pro které je mnohdy možnost pracovat životním snem a nejvyšším cílem. Snažím se každý den najít práci pro každého z nich, přestože jejich možnosti a schopnosti jsou pro bolesti těla i duše v čase velmi proměnlivé.

Hodnota práce mé dílny se nedá měřit jen penězi. Každé sebemenší dílo je vyrobeno s láskou a prošlo rukama lidí, kteří jsou na svou práci právem pyšní. Snažíme se, aby naše zboží bylo kvalitní a budeme rádi, když Vás potěší. Šijeme divadelní a historické kostýmy na zakázku, kde je vysoké procento ruční práce, vyšíváme, vymýšlíme, kreslíme, přišíváme, navlékáme, malujeme, šijeme, drátujeme, ...

Pro Vaši lepší orientaci jsme naše výrobky roztřídili do tří profilů.

Objednávkou jakéhokoliv výrobku z našich profilů nás pomáháte držet nad vodou a podporujete tak člověka v nesnázích, který se do nich nedostal vlastní vinou.

V hlavním profilu Bogi-chráněná dílna najdete růžence z chirurgické oceli a polodrahokamů,

dětský textil, kostýmy a masky, potřeby ke křtu a všelijaké drobnosti pro radost i užitek. Také nějaký ten materiál, kterého jsme nakoupili víc a chceme se s Vámi o něj podělit.

Do profilu Bogi-patchwork jsme umístili bytový polštářky, deky a textilní didaktické hračky.

imageimageimageimageimageimageimageimage

Naše výrobky také prodáváme na trzích a jarmarcích.

Nákupy ze všech našich profilů pochopitelně pořídíte za jedno poštovné.

Za svou prací si stojíme. Pokud se stane, že budete se zakoupenou věcí od nás zklamáni, vrátíme Vám bez vysvětlování peníze zpět. Případné opravy do pěti let od zakoupení provádíme zdarma.

 

Výběr šitých šperků z naší dílny:

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, bublinková obálka nebo krabička
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
169450
9.8.2013 AŽ DO 19.8. MÁME DOVOLENOU! objednávky vyřídíme až 20.8. Děkujeme za pochopení!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím