Domů Profil prodejce CAFÉ LIGHT
  • aktivní prodejce od r. 2019
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Praha 10, ČR
  • 23 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (6) 100%
Nadšenci: 70
Aktivita: aktivní
Prodáno: 23
Registrace: 17.11.2019
Město: Praha 10
Stát: ČR
Důležitá informace: Protože milujeme kávu, u objednávky nad 1500.- kč Vám zašleme balíček kávy "Naše káva" jako dárek.

CAFÉ LIGHT

/ Prodávající
Novinky
920271
9.12.2020 Dnes jsme vložili nějaké novinky, tak můžete nahlédnout... Krásný den přejeme :-) https://www.fler.cz/shop/...

Navrhujeme a vyrábíme šperky a bytové doplňky. Při výrobě používáme především přírodní materiály, beton a stříbro. Každý náš výrobek je originál. Jedná se čistě o ruční výrobu. Sériová výroba není náš cíl. To, co děláme, nás baví a jsme rádi, že to může přinášet radost i lidem mimo naši dílnu. Inspirace je všude kolem nás. Stačí jen se na chvíli zastavit a uvidět jí ………..

Lampička Shopping bag - buk/papír

Lampička buk/papír

České puncovní značky

Beton 

Používáme nejjemnější směs cementu a mořského písku. Tato směs je dovážena do ČR z Německa, kde se také vyrábí. Beton je po správném vyzrání pevný a odolný. 90% betonu brousíme od vrchní mastné vrstvy, která se snadno poškrábe. Jen u některých šperků, kterým taková vlastnost může přinést užitek, tuto vrstvu necháváme.

Dřevo

Z velké části sbíráme padlé dřevo v lesích ve Středočeském kraji, zejména Rakovnicko. Jsou tu totiž místa, kde je velmi starý a vyzrálý les a čerstvé padlé dřevo se nám velmi osvědčilo svou pevností a pružností. Pokud používáme lisované či slepované dřevo, většinou jsou to zbytky ze stavby. Takové ty kousky, co už nejsou potřebné.

Kůže

Kožené řemínky kupujeme standardní v různých barvách. Kožešiny a kousky kůže pak bereme jako odpad z výroby kožených a kožešinových výrobků. Jinak by se vyhodily. Rádi je ale ještě využijeme.

Papír

Používáme znehodnocený jemný papír jako útěrky, kapesníky, toaletní papír (ušpiněný, namočený apod.), papírovvé nákupní tašky a momentálně i nerecyklovatelná platíčka z vajíček nebo papírové krabičky na ovoce a zeleninu.

Barvy a laky

Tady se vždy zaměřujeme na výrobky, které jsou certifikované na výrobu hraček. Vždy je doma nějaký ten šikula, co rád zkouší dávat do pusy cokoliv. Ať je to Váš malý syn či dcerka nebo nějaké to zvířátko. Sami máme 3 děti a jsme chovatelé koček, zakrslých králíčků a psa, tak už nějaké zkušenosti se zvědavostí a hravostí máme:-)

Speciální nátěry (napr. beton, kovové laky nebo fosforeskující nátěr) tuto certifikaci nemají.

Lepidla

Používáme speciální lepidla na šperky, na kůži a dřevo. Vždy volíme variantu tak, aby Vám výrobek dlouho vydržel. Velmi časo i experimentujeme a vybereme to, co opravdu drží.

Stříbro

Nakupujeme a používáme přesně dle požadavků puncovního úřadu, ke kterému jsme řádně registrováni.

 

Způsob dopravy
Dopravu zajišťujeme Českou poštou v bublinkových obálkách nebo kartonových krabicích.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od CAFÉ LIGHT

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--