Domů Profil prodejce Černá Krysa
Kristýna Černá
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 10 hodin.
  • Tuchlovice, ČR
  • 142 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (67) 100%
Nadšenci: 224
Aktivita: aktivní
Prodáno: 142
Registrace: 13.12.2012
Město: Tuchlovice
Stát: ČR

Černá Krysa

/ Prodávající
Novinky
788634
19.2.2019 Nově v nabídce zápisníky s černými listy. Ideální pro moderní kaligrafii.

 

Teďka se hodně mluví o zaplavení odpadem a mě to taky štve. Proto se recyklované sešity stávají né okrajovou, ale hlavní záležitostí nabídky! Sešit se dá svázat prakticky z čehokoliv, na co se dá aspoň z jedný strany psát. Takže shromažďuju všecko možný. Zpracovávám starý školní sešity, obaly od potravin a kosmetiky (papírové, třeba čokolády, čaje, různý krabičky, cereálie), pohledy, dopisní papíry, knížky, obálky, balící papír sundanej z dárků, chybný tisky, fotky, kalendáře a další papír, který má alespoň jednu stranu čistou. Máte-li přebytek, ozvěte se. Svážu Vám sešit z vašich odpadků 

 

Vyrábím taky motivační zápisníky Dreambooky. Splňte si své sny, Dreambook Vám pomůže a poradí jak na to. Návod je vložen v každém uvnitř. 

 

 

Výroba sešitů je moje vášeň, nedokážu odolat a každý motiv co mě napadne, musím zhmotnit do zápisníku. Vznikají tak stále nové obrázky na titulní stranu, zkouším nové druhy papírů, všelijaké netypické rozměry, používám stále nové materiály. K tomu účelu mám, kromě tiskárny, veškeré vybavení pro výrobu doma a zde vznikají komplet sešity od začátku do konce. Tisk tedy nechávám na profi tiskárně, ale fotky a kresby, grafická úprava, příprava k tisku, řez, laminace, vazba, zaoblování rohů, to všechno dělám v teple domova.

   

  

    

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží posílám prostřednictvím České pošty, doporučeně, v bublinkové obálce, bedničce vycpané bublinkami nebo jinak řádně zabalené, podle druhu zboží.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Černá Krysa

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--