Domů Profil prodejce Dášuli
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 23 hodin.
  • Ostrava Poruba, ČR
  • 6 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (4) 100%
Nadšenci: 205
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6
Registrace: 19.11.2010
Město: Ostrava Poruba
Stát: ČR

Dášuli

/ Prodávající
Novinky

Vítám milé lidičky!

...

Svět není tak maličký, jak se zdá, když své známé různě člověk potkává …

Stromy, obloha, karafa, z výšky mě fascinuje v Zoo žirafa.

Medúzy v moři, veselé děti, racci na obloze letí.

Sklo, barvičky, květina, červená je jak zralá malina.

 

I já Vám chci trošku štěstí a krásy dát, když budeme si o nápady hrát!

Kámen, keramika, obrázek, žabka donesla z vody oblázek.

Loutka, maňásek, panenka, jedna se jmenuje Madlenka.

Výstřižky, lepidlo, papír, krásně zbarvený je tapír.

.....

 
Zabývám se uměleckou tvorbou již mnoho let (vystudovala jsem SUPŠ v Brně, obor Drobný umělecký prům.), mou hlavní zálibou je kresba, dělám i keramiku, malované kameny velké i malé a ilustrace. Snažím se dávat do svých výtvorů pohodu a dobrou náladu, přátelství a harmonii!
 
 
Zajímám se o barevné kombinace, realistické i abstraktní. Maluji akvarelem, pastelem, temperami. Dominantní je v mých kresbách linka, obrázky vyjadřují moji náladu, nápad, roční období, někdy i popis snů, tužeb a cílů ...
Na větších kamenech respektuji a využívám jejich rozmanité tvary a přidávám k tomu svou fantazii. V keramice tvořím drobné figurky, postavy a zvířata. Dále také maluji drobnější kameny s brouky a vyrábím panenky z látek.
Od roku 1982 jsem měla několik samostatných výstav  keramiky, kamínků a kamenů, kreseb, šperků, ilustrací, pohledů, moduritu a koláží. Zkoušela jsem i několik látkových hraček a drobností (jehelníčky apod.), protože jsem studovala obor hračka (kromě jiného), ráda vymýšlím a pracuji s kartonem a papírem a chci zkusit zvířátka. V poslední době se zaměřuji na barevnou abstrakci. Láká mě každý tvárný materiál k práci, provokuje mě každá čistá, nepokreslená výkresová čtvrtka.
Budu ráda, když se moje výtvory budou líbit, protože tvořit je pro mně samozřejmostí, využívám své múzy. Druhá záliba je také moje láska k hudbě, hraji na housle, kytaru a žiji ve společné domácnosti se synem a manželem, mám tři děti, dva syny a dceru.
.....
 
Miluji přírodu, zvířata, tajemno, dobré lidi, děti. Nemusí to být dálky a cizí kraje, všude je tolik krásného, v dotecích, maličkostech. Je to například modř oblohy, růžová červánků, hněď měkké hlíny, dotek a hladkost kamínků, světlo měsíce a hvězd, teplo a záře slunce, chlad a bělost jiskřivého sněhu, sladkost ovoce, vůně podzimního ohníčku, pečeného chleba, kávy...
 
 
Jemnost, rozmanitost květin, kouzlo starých zákoutí i fotek, teplo krbu s milými tvářemi, hodnota slov a skutků kamarádů, perličky smíchu našich dětí. Vánek jarního vzduchu, vůně dřeva, posečené trávy, sena, lesní pěšinky s překvapením hříbků. Studenost vody v potoce, hebkost kožešin, svádících k pohlazení, směsice zvuků, přírody, tónů, cvrlikot kobylek, kvákání žab... to vše je krásné.
 
 
TOPlist
 
Způsob dopravy
Po přijetí peněz na můj účet Vám odešlu zakoupené zboží do 3 dnů (nejpozději do týdne). Zboží odesílám dle velikosti a typu v bublinkové obálce, v krabičce nebo jako balík a vše dobře vystláno a chráněno proti rozbití. Cena poštovného a balného je dle tarifů České pošty, poštovné do zahraničí dle tarifů České pošty nebo jiného dopravce (dohoda se zákazníkem). Překontrolujte si balík při odběru, za poškození nebo ubytek obsahu balíku odpovídá Česká pošta.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Dášuli

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--