Menu
--
Profil prodejce Fascia Domů
V sobotu 27.6. 2020 se spolu s Ginette zúčastníme Flerjarmarku na zámku v Litomyšli. Přijďte tento jarmark navštívit a podpořit tvůrce z Pardubického kraje. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!
Profil uživatele
Fascia
Prodávající
Pardubice
Registrace: 17.1.2017

Vítám Vás ve svém obchůdku :)

Najdete zde šperky vyrobené především z chirurgické či nerezové oceli, minerálů a dalších přírodnin, ale třeba i krásných českých skleněných korálků. Šperky jsou spíše jednoduché, decetní, minimalistické a nechybí jim osobitý detail.

Vyrábím je technikou zvanou česky kroužkováni, anglicky chainmaille. Více si o této technice můžete přečíst zde. Šperky vyrábím, dá se říci i skládám z jednotlivých kroužků. Proto někdy výroba trvá i několik hodin.

Budu se na Vás těšit na Flerjarmarku v Pardubicích. Najdete nás spolu s Gimette a Missladies u stolu č. 38.

 

Inspirace ke mne většinou přichází skrz přírodu, knihy, hudbu ale i samotný materiál. Miluji kresbu přírodních korálků a kabošonů, kterou vytvořila sama Země ve svém nitru a stávají se tak jedinečnými a originálními kousky přírody. Nepohrdnu ani skleněnými korálky, jejichž svit a odlesky mi dávají radost do života. I chladný kov oceli je pro mne inspirujícím zdrojem. Pokochejte se a užijte si i Vy hru barev a kreseb.

   image image 

Chirurgická ocel a nerezová ocel je odolný materiál vhodný pro alergiky na ostatní kovy. Výhodou je i to, že nečerná a tak Vám šperky budou dělat radost dlouhou dobu.

Vaše Fascia

 image

Jsme tým, maminka s dcerou. Maminka šije, háčkuje, "kolečkuje" a ráda fotí. Dcera vyrábí bižuterii, šité šperky a šperky z chirurgické oceli podle nálady. Pokud jedna neví, druhá pomůže :)

Pokud tedy sháníte něco pěkného na sebe nakoukněte na náš profil Ginette.

Rádi se pokocháte krásnými fotkami? Zablouděte do obchůdku Ginette-photos.

Máte rádi Boho styl, složitější a honosnější šperky? Otevřete si naši třetí galerii Missladies.

Profil Fascia zahrnuje minimalistické, ale přesto osobité šperky z chirurgické oceli, přírodnin i českých skleněných korálků.

Jestliže si zakoupíte naše výrobky z výše uvedených profilů zaplatíte jen jedno poštovné, úměrně navýšené k velikosti zásilky.

Máte nějaké přání? Jednoduše se na nás obraťte. Buď vnitřní poštou nebo tlačítkem "Poslat dotaz na zboží" pod každým výrobkem. Pokud to bude možné, přání Vám moc rády splníme.

Výrobky vznikají v nekuřáckém prostředí, ale za to v domácnosti s kočičkou a pejskem. Vždy se snažíme, aby se k Vám nedostal žádný dáreček od našich mazlíčků, ale někdy se může stát že nějaký ten chloupek k Vám přesto přicestuje. Za to se případně omlouváme a děkujeme za pochopení! :)

Způsob dopravy
Šperky jsou odesílány prostřednictvím České pošty v bublinkové obálce. Doporučeně. Poštovné zahrnuje i balné. Jako dárek ke každému nákupu je přiložen ručně šitý látkový sáček na uchování šperků. Po obdržení peněz na účet odesílám do druhého dne, nejpozději však do 3 pracovních dnů. Po špatných zkušenostech na dobírku neposíláme. Pro zákazníky ze Slovenské republiky poštovné činí 80-140 Kč dle váhy a ceníku České pošty. Nejlépe mne nejdříve kontaktujte vnitřní poštou, poté Vám sdělím přesnou cenu poštovného. Osobní předání v Pardubicích možné po předchozí dohodě.
Obchodní podmínky

1. Doklad - kupní smlouva
Doklad (faktura) o zakoupení zboží bude na vyžádání zaslán spolu se zbožím. Nebo může být faktura (doklad) elektronicky vystavena pod příslušnou objednávkou.


2. Obecná ustanovení
S potvrzením objednávky kupující zároveň stvrzuje, že se seznámil a souhlasí s obchodními podmínkami, reklamačním a nákupním řádem prodávajícího. Kupující dostane platební informace na emailovou adresu, kterou zadal při potvrzování objednávky z jeho strany. Kupující má max. 14 dní na uhrazení
objednávky (pokud se s prodejcem, na Fler.cz Fascia, dohodne jinak). Pokud objednávku neuhradí do této doby, prodávající objednávku stornuje. V průběhu vyřizování objednávky je kupující informován o stavu objednávky elektronickou poštou na adresu uvedenou při nákupu. Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.


!Upozornění!
Barevnost zboží se může částečně odlišovat v závislosti na použitém typu a kalibraci monitorů. Drobná barevná nebo rozměrová odlišnost produktů není relevantním důvodem pro podání reklamace.


3. Odstoupení od kupní smlouvy
Od kupní smlouvy má kupující právo odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu. Tato lhůta se počítá ode dne, kdy bylo zboží převzato. Kupující písemně kontaktuje prodejce (na Fler.cz prodejce Fascia) a informuje ho o této skutečnosti. Ve zprávě uvede číslo příslušné objednávky. Kupujícímu bude vrácena částka za zboží, kupující má nárok na náhradu nákladů, které prodávajícímu uhradil za přepravu zboží. Zboží musí být vráceno na adresu prodejce. Zboží musí být nepoškozené, bez známek užívání, v původním obalu a pokud bude přiložen tak
i s originálem prodejního dokladu. Při přepravě zboží zpět k prodejci (na Fler.cz Fascia) je potřeba zajistit, aby nedošlo k poškození zboží během přepravy. Zboží zašle kupující jako doporučený dopis či balík. Zboží, které bude zasláno na dobírku nebude převzato. Kupující nemá nárok na náhradu nákladů spojených s přepravou zboží zpět k prodejci. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, vám peníze za zboží budou zaslány převodem na váš účet, a to nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smlouvy. Pokud je výrobek označen vysačkou, musí ji při vracení zboží obsahovat. Prodávající si tak vyhrazuje právo takové zboží nepřijmout zpět.


4. Reklamace
Případné reklamace se budou řešit individuální dohodou a v souladu s platnými právními předpisy. Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalu a v případě jakékoli závady neprodleně oznámit přepravci a reklamovat. Reklamaci je kupující povinen uplatnit vždy prokazatelnou formou, tedy nejdříve písemně (popsat zjištěné vady) a nejlépe přiložit fotografii dokazující poškození. Zboží zašle kupující jako doporučený dopis či balík. Zboží, které bude zasláno na dobírku nebude převzato. Při oprávněné reklamaci bude zboží vyměněno za jiné či vrácena částka za zboží.


5. Dodací podmínky
Dodací podmínky pro Českou republiku
Objednávky jsou kupujícím doručovány Českou poštou dle jeho charakteru a velikosti zboží jako doporučená zásilka, v případě větší objednávky jako doporučený balíček, cenné psaní, cenný balík či jako křehký balík do ruky. Poštovné se řídí aktuálním ceníkem České pošty a předběžná základní cena je uvedena u každého jednotlivého zboží. Dle velikosti a ceny celé objednávky může být poštovné prodávajícím navýšeno při potvrzení objednávky na správnou cenu odpovídající zásilce.
Dodací podmínky pro Slovenskou republiku
Zakoupené zboží je možné zaslat na Slovensko. Poštovné je se řídí podle platného ceníku ČP. Platba musí v takovém případě proběhnout převodem na bankovní účet prodávajícího (podle pokynů v emailu s přehledem objednávky).


6. Zboží na zakázku
Zadání zboží na zakázku
Zbožím na zakázku se rozumí takové zboží, které je vyrobeno dle specifických požadavků zákazníka. Požadavek na zboží na zakázku lze zaslat interní poštou. Požadavek nemusí být prodávajícím přijat, o přijetí či nepřijetí požadavku je uživatel informován elektronickou poštou.
Průběh objednání zboží na zakázku
Požadavky zadané uživatelem jsou prodávajícím zváženy a jsou se zákazníkem dle potřeby konzultovány. Pokud dojde ke shodě, je zákazník seznámen s dobou dodání a přibližnou cenou. Po zákazníkovi může být požadována záloha ve výši až poloviny dohodnuté ceny. V takovém případě bude zákazníkovi vystaveno speciální zboží s ilustrační fotografií a přesným popisem včetně dohodnutého postupu. U zboží bude
uvedena plná cena a v popisu bude rozepsán postup plateb (záloh). Potvrzením takovéto objednávky vzniká mezi prodávajícím a uživatelem kupní smlouva. Nebude-li zákazník komunikovat, vyhrazuje si prodejce právo objednávku zrušit. V případě zrušení takovéto objednávky bude zákazníkovi vrácena celá záloha pouze v případě, že materiál ještě nebyl použit nebo se jej podařilo prodat. V ostatních případech bude navrácena pouze zbylá část zálohy.
Vyhotovení zboží na zakázku
Zboží na zakázku je vyhotoveno v dohodnutém termínu. Není-li možné termín dodržet, prodávající neprodleně kontaktuje zákazníka. Zboží je pro zákazníka vystaveno za dohodnutou cenu. Cenu nesmí prodejce
měnit bez předchozí domluvy s uživatelem o více než 5%. Zboží na zakázku, které splňuje všechny zadané parametry, je uživatel povinen zakoupit.
Platební a dodací podmínky pro zboží na zakázku
U zboží na zakázku lze využít pouze bankovní převod. Na dobírku není zboží zasíláno.
Vrácení a reklamace zboží na zakázku
Na vrácení zboží na zakázku bez udání důvodu nemá uživatel nárok. Pokud zboží nesplňuje jeho představy, je možné uplatnit reklamaci.


7. Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů
Pokud mezi prodávajícím (na Fler.cz Fascia) a spotřebitelem/nakupujícím dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce.

8. Směrnice GDPR

Vaše data nikomu neposkytujeme, ani nejsou uchovávána v naší databázi. Jsou použity výhradně k zaslání zboží na Vámi udanou adresu, email a telefonní číslo pouze ke kontaktování kvůli probíhající objednávce. Poté je již nepoužíváme a nepředáváme třetí straně.


9. Závěrečná ustanovení
Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím. Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.
Tyto obchodní podmínky nabývají platnosti dne 1. 1. 2014.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
888451
21.6.2020 V sobotu 27.6. 2020 se spolu s Ginette zúčastníme Flerjarmarku na zámku v Litomyšli. Přijďte tento jarmark navštívit a podpořit tvůrce z Pardubického kraje. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím