Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 30.9.2019 00:00 z důvodu "Nemoc".
Z důvodu úrazu dočasně uzavíráme prodej. Děkujeme za pochopení.
Profil uživatele
Ginette
Prodávající
Pardubice
Registrace: 11.2.2014

 

 Pozor! Česká pošta zdražila poštové, došlo i u mne k úpravě cen.

Protože preferuji posílání na Zásilkovnu máte u mě dotovanou cenu levnější o 10 Kč než je poplatek.

U zásilky na Českou poštu platí nastavené poštovné, více variant.

Poštovné doporučený dopis lze použít jen u zboží které se vejde do obálky, např. 1 kolová sukně nebo 1 čepice.

Při nákupu nad 3000 poštovné zdarma.

Obal máte u všech zásilek v mém obchůdku zdarma.

Po dohodě možné osobní předání zdarma v Pardubicích nebo 2 krát měsíčně v Hradci Králové.

Pozor!

 

Vítejte na našem profilu zaměřeným na oděvy,

pod značkou Ginette šité sukně,

pletené a háčkované módní doplňky

můžete využít platbu kartou, poplatky hradíme my a zboží odesíláme ihned

pro zákazníky ze Slovenska máme zřízen účet i Fio banky v Eurech, 

bez poplatků

je nutné zadat jako platbu do ČR

 

 

jsme malý rodinný tým máma - dcera

dcera se věnuje bižuterii na profilu Missladies

a nově také výrobě bižuterie z chirurgické oceli Fascia

 

Pokud nakoupíte i ostatních obchůdcích (stačí připsat pod objednávku zprávu, že jste nakoupili na druhém profilu) bude Vám účtováno jedno poštovné a to dle velikosti a tarifu ČP.

 

 

Šití a pletení je doménou mě - matky, klasické vzdělání v oboru krejčovství sice nemámám, ale dobrý základ mi před mnoha lety předala moje babička, jejíž šité výrobky na úrovni prvorepublikového salónu mám stále uschované a obdivuji jejich dokonalost.

Samy nosíme sukně na každou příležitost a proto každý nový prototyp testujeme na sobě aby byly praktické a pohodlné.

Inspirací je nám pro nás blízká hippie móda, steampunk, ghotic a metalová móda. Naše modely nejsou dle diktátu dnešní vrtkavé módy, snažíme se o maximální praktičnost a nadčasovost a přirozenou ženskou krásu.

22 yardová sukně

Nově se věnuji technice Loom knitting - pletení na rámu, která není u nás tolik rozšířená jako klasické pletení na jehlicích. Tato technika je také vhodná pro lidi se sníženou jemnou motorikou a také jako ergoterapie. Věnuji se též kurzům této techniky a spolupracuji s několika organizacemi pro zdravotně postižené.

Používám kvalitní příze českých výrobců.

 

Nerada dělám stejné věci, proto je téměř každý výrobek originál. Zvláště sukně šité z indických látek. Málokdy se do ČR dostane stejné sárí, takže vždy budete jedinečná.

Z každé objednávky máme velikou radost a pokud ještě připíšete, že Vás naše zboží nezklamalo, nakopne nás to k další práci.

Naďa a Petra

prodáváme i na jiných místech, tak pokud máte něco vyhlédnuté, neváhejte, kopie děláme málokdy

 

také nově budou mé výrobky označeny logem

Moje výrobky vznikají s láskou a radostí v mém volném čase, protože pečuji o postiženého člena rodiny .Pro případné výrobky na zakázku dávám raději delší dodací lhůty, ale většinou stihnu udělat dříve.

Práce je pro mě koníčkem a relaxací.  U výrobků na zakázku požaduji žálohu na materiál. Takové zboží nelze vrátit, záruční lhůta však trvá.Odstoupení od smlouvy do 14ti dnů bez udání důvodu se nevztahuje na zboží šité na míru (§ 1837 písm. d, Občanského zákoníku)

Fotky nijak neupravuji, vždy dostanete to ,co je na obrázku.Modelky jsou reálné ženy a dívky,   nejčastěji  dcera nebo kamarádka Dana, nebo neteře Johanka a Josefínka .... a když není zbytí, tak i moje maličkost.

 

 

Pro alergiky- protože máme doma kocourka a psa, může se stát, že k Vám omylem přicestuje nějaký ten chloupek. Výrobky jsou však skladovány mimo jejich dosah, aby se k nim žádný chloupek nedostal.

Pokud vám zakoupené zboží nevyhovuje, máte možnost do 14ti dnů nenošené vrátit, v tomto případě mě kontaktujte vnitřní poštou. Pokud jste se zbožím spokojeni, budu ráda za vaše hodnocení.

Mám nastaveno  více variant posílání zboží s Českou poštou. Protože přeferuji posíláni na Zásilkovnu, cena zásilky je u mne dotováná 10 Kč

Po dohodě možné osobní převzetí v Pardubicích. Na dobírku posílám jen ve vyjímečných případech a registrovaným uživatelům s kladnými hodnoceními. K poštovnému připočítám 50 Kč - dobírkovné.

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží posílám prostřednictvím České pošty a Zásilkovny v bublinkové obálce nebo balíku.Mám nastaveno více variant posíláni zboží. Poštovné zahrnuje i balné. Po obdržení peněz na účet odesílám do druhého dne, nejpozději však do 3 pracovních dnů. Na dobírku neposílám! Pro zákazníky ze Slovenské republiky poštovné činí 160 - 250 Kč dle váhy a ceníku České pošty. Nejlépe mne nejdříve kontaktujte vnitřní poštou, poté Vám sdělím přesnou cenu poštovného.
Obchodní podmínky

GDPR

Abychom mohli zprostředkovat vaši objednávku potřebujeme znát a dále zpracovávat vaše osobní údaje. Tyto údaje zpracováváme výhradně za účelem uzavření kupní smlouvy a právním základem takového zpracování je tedy plnění kupní smlouvy.

Osobní údaje neposkytujeme třetím stranám a nearchivujeme.

1. Doklad - kupní smlouva

Doklad (fakturu) o zakoupení zboží  bude na vyžádání zaslán spolu se zbožím. Nebo může být faktura (doklad) elektronicky vystavena pod příslušnou objednávkou.

2. Obecná ustanovení

S potvrzením objednávky kupující zároveň stvrzuje, že se seznámil a souhlasí s obchodními podmínkami, reklamačním a nákupním řádem prodávajícího.

Kupující dostane platební informace na emailovou adresu, kterou zadal při potvrzování objednávky z jeho strany. Kupující má max. 14 dní na uhrazení objednávky (pokud se s prodejcem, na Fler.cz Ginette, dohodne jinak). Pokud objednávku neuhradí do této doby, prodávající objednávku stornuje.

V průběhu vyřizování objednávky je kupující informován o stavu objednávky elektronickou poštou na adresu uvedenou při nákupu.

Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

Upozornění

Barevnost zboží se může částečně odlišovat v závislosti na použitém typu a kalibraci monitorů. Drobná barevná nebo rozměrová odlišnost produktů není relevantním důvodem pro podání reklamace.

3. Odstoupení od kupní smlouvy

Od kupní smlouvy má kupující právo odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu. Tato lhůta se počítá ode dne, kdy bylo zboží převzato. Kupující písemně kontaktuje prodejce (tedy na Fler.cz prodejce Ginette) a informuje ho o  této skutečnosti. Ve zprávě uvede číslo příslušné objednávky. Kupujícímu bude vrácena částka za zboží, kupující má nárok na náhradu nákladů, které prodávajícímu uhradil za přepravu zboží. Zboží musí být vráceno na adresu prodejce. Zboží musí být nepoškozené, bez známek užívání, v původním obalu a pokud bude přiložen tak i s originálem prodejního dokladu. Při přepravě zboží zpět k prodejci (tedy na Fler.cz Ginette) je potřeba zajistit, aby nedošlo k poškození zboží během přepravy. Zboží zašle kupující jako doporučený dopis či balík. Zboží, které bude zasláno na dobírku nebude převzato. Kupující nemá nárok na náhradu nákladů spojených s přepravou zboží zpět k prodejci. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, vám peníze za zboží budou zaslány převodem na váš účet, a to nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smlouvy.

4. Reklamace

Případné reklamace se budou řešit individuální dohodou a v souladu s platnými právními předpisy.

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalu a v případě jakékoli závady neprodleně oznámit přepravci a reklamovat. Reklamaci je kupující povinen uplatnit vždy prokazatelnou formou, tedy nejdříve písemně (popsat zjištěné vady) a nejlépe přiložit fotografii dokazující poškození. Zboží zašle kupující jako doporučený dopis či balík. Zboží, které bude zasláno na dobírku nebude převzato. Při oprávněné reklamaci bude zboží vyměněno za jiné či vrácena částka za zboží.

5. Dodací podmínky

Dodací podmínky pro Českou republiku

Objednávky jsou kupujícím doručovány Českou poštou dle jeho charakteru a velikosti zboží jako doporučená zásilka, v případě větší objednávky jako doporučený balíček, cenné psaní, cenný balík či jako křehký balík do ruky.

Poštovné se řídí aktuálním ceníkem České pošty a předběžná základní cena je uvedena u každého jednotlivého zboží. Dle velikosti a ceny celé objednávky může být poštovné prodávajícím navýšeno při potvrzení objednávky na správnou cenu odpovídající zásilce.

Dodací podmínky pro Slovenskou republiku

Zakoupené zboží je možné zaslat na Slovensko. Poštovné je se řídí podle platného ceníku ČP. Platba musí v takovém případě proběhnout převodem na bankovní účet prodávajícího (podle pokynů v emailu s přehledem objednávky).

6. Zboží na zakázku

Zadání zboží na zakázku

Zbožím na zakázku se rozumí takové zboží, které je vyrobeno dle specifických požadavků zákazníka.

Požadavek na zboží na zakázku lze zaslat interní poštou. Požadavek nemusí být prodávajícím přijat, o přijetí či nepřijetí požadavku je uživatel informován elektronickou poštou.

Průběh objednání zboží na zakázku.

Požadavky zadané uživatelem jsou prodávajícím zváženy a jsou se zákazníkem dle potřeby konzultovány. Pokud dojde ke shodě, je zákazník seznámen s dobou dodání a přibližnou cenou.

Po zákazníkovi může být požadována záloha ve výši až poloviny dohodnuté ceny. V takovém případě bude zákazníkovi vystaveno speciální zboží s ilustrační fotografií a přesným popisem včetně dohodnutého postupu. U zboží bude uvedena plná cena a v popisu bude rozepsán postup plateb (záloh). Potvrzením takovéto objednávky vzniká mezi prodávajícím a uživatelem kupní smlouva.

Nebude-li zákazník komunikovat, vyhrazuje si prodejce právo objednávku zrušit.

V případě zrušení takovéto objednávky bude zákazníkovi vrácena celá záloha pouze v případě, že materiál ještě nebyl použit nebo se jej podařilo prodat. V ostatních případech bude navrácena pouze zbylá část zálohy.

Vyhotovení zboží na zakázku.

Zboží na zakázku je vyhotoveno v dohodnutém termínu. Není-li možné termín dodržet, prodávající neprodleně kontaktuje zákazníka.

Zboží je pro zákazníka vystaveno za dohodnutou cenu. Cenu nesmí prodejce měnit bez předchozí domluvy s uživatelem o více než 5%.

Zboží na zakázku, které splňuje všechny zadané parametry, je uživatel povinen zakoupit.

Platební a dodací podmínky pro zboží na zakázku.

U zboží na zakázku lze využít pouze bankovní. Na dobírku není zboží zasíláno.

Vrácení a reklamace zboží na zakázku.

Na vrácení zboží na zakázku bez udání důvodu nemá uživatel nárok. Pokud zboží nesplňuje jeho představy, je možné uplatnit reklamaci.

7. Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

Pokud mezi prodávajícím (zde na Fler. cz Ginette) a spotřebitelem/nakupujícím dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce.

8. Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím. Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

Tyto obchodní podmínky nabývají platnosti dne 1. 1. 2014.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
821264
26.7.2019 vloženy nové sukně
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím