Domů Profil prodejce Hana Bendová
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Hradec Králové, ČR
  • 2212 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (578) 100%
Nadšenci: 1661
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2212
Registrace: 5.3.2008
Město: Hradec Králové
Stát: ČR
Důležitá informace: Od 4. do 16. června dovolená - nebudu on-line (nebo jen výjimečně), všechny požadavky vyřídím po návratu.

Hana Bendová

/ Prodávající
Novinky
1042860
16.1.2023 Barevné košíky na květiny a bylinky: https://www.fler.cz/shop/...
Těšíte se na jaro jako já?

Vážení a milí návštěvníci,

vítám vás ve své galerii. Udělejte si pohodlí, přinesu vám virtuální kávu v keramickém hrnečku, něco dobrého na zub a můžeme se seznámit. 

Mojí doménou jsou smaltované šperky a keramika. V poslední době používám i sklo, kov, příze a nalezená dřívka. Kombinacemi těchto přírodních materiálů se snažím vytvořit pohledné a užitečné věci. Vzhledem k šíři mých zájmů je moje zdejší galerie poněkud nesourodá, ale to jsem prostě všechno já. Chcete-li se o mně dozvědět něco bližšího, přečtěte si tento rozhovor.

V mém blogu se můžete dozvědět o tom, jak věci vznikají i spoustu zajímavostí z mé dílny a okolí. Představuji vám zde pálení barevných knoflíků, keramických korálků, smaltů a knoflíků s taveným sklem. Můžete se podívat, jak se mi v peci líhnou motýli a v budce sýkorky, jak vypadá můj prodejní stánek pod širým nebem a pod střechou. Také zde představuji svoje keramické práce, první (a zatím poslední)vlastnoruční panenkustolní hry, loutky, paličkování a drobné postřehy ze života. Najdete zde i pokus o landart v Jizerských horách. A v neposlední řadě se dovíte, jak je to se mnou a s medvědicí.

A teď se již můžete v klidu ponořit do zákoutí galerie. Děkuji za návštěvu. Hanka

P.S.: Komu to ještě nestačilo, může si mě pustit naživo při práci. Přeju hezké pokoukání!

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou. Balím bytelně - i když to není na pohled překrásné, prioritou je bezpečnost zásilky. Faktura v elektronické podobě je připojena u objednávky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Hana Bendová

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--